Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Несправедлив бан O_o - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Несправедлив бан O_o
Отиди на страница  [1] 2 3 4 5
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
[ATA]DobeCa
Thu Apr 21 2011, 00:59
Регистриран потребител #4678
Регистриран: Mon Apr 11 2011, 17:12
съобщения: 23
Искам демо , защо съм баннат.Нито съм флуудил . нито съм обиждал някого, бях гагнат и в последствие баннат.Да предостави демо админа, който ме банна.Ако според демото и според вас флуудя , като общувам с друг админ в играта , добре съгласен съм.

Ето го линка , към бана ми - link

[ Редактирано Thu Apr 21 2011, 01:06 ]
Най-отгоре
ZFPuhi
Thu Apr 21 2011, 01:01
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Добре де искаш демо искаш ама айде ти сложи демо също а?Когато влизаш (и не си баннат) започва автоматично да ти прави демо в папката cstrike с името на сървара така че преди да питаш защо и т.н. дай си твоето демо и след това админа ще даде неговото.
Най-отгоре
Уебсайт
[ATA]DobeCa
Thu Apr 21 2011, 01:11
Регистриран потребител #4678
Регистриран: Mon Apr 11 2011, 17:12
съобщения: 23
Еми добре . ето ви демото , кажете ми какво съм направил, и само да уточня,че бана е на лична основа защото админът ме мрази.

link
Най-отгоре
gOg
Thu Apr 21 2011, 01:14
Гост
[ATA написа ...
DobeCa]
Искам демо , защо съм баннат.Нито съм флуудил . нито съм обиждал някого, бях гагнат и в последствие баннат.Да предостави демо админа, който ме банна.Ако според демото и според вас флуудя , като общувам с друг админ в играта , добре съгласен съм.

Ето го линка , към бана ми - link


Край.... това ти беше последно!!!!След предупреждението което ти направих(когато ти твърдеше там че си се "променил"),след това имаш 1 бан за псуване а сега и за флоод!!!Бана ти сега става Permanent!!!Просто си уникално нагъл!!!!!
Най-отгоре
CHe!
Thu Apr 21 2011, 01:20
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Ей смешник, не ми обяснявай на каква основа е бана! 18 пъти ти казах да не друънкаш постоянно на микрофона - той се използва за играта а не за да слушаме колко си добър според самия теб!!!
За това получи гаг за 1 ден ( за 1 ден защото само преди 30 минути имаше гаг по същата причина )
След което почваш да ми пишеш в адмиския чат ... смисъла на гага е ДА НЕ ПИШЕШ И ДА НЕ ГОВОРИШ.
И не да обясняваш на предатора във админския, как ти си се бил променил обаче някои хора си били останали лайняни! Прав си, не мога да ти казвам какво да правиш, обаче мога да ти казвам какво да не правиш!!! В джъмпа като те търпят си играй там, в класика няма да стане !!! Лека вечер ти желая
!
Най-отгоре
CHe!
Thu Apr 21 2011, 01:48
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Първо: БЪЛГАРИТЕ ползваме кирилица - ти явно не си от нас !!!
Второ: Пикльо ще викаш на баща си на недъгавия син!!!
А след като Ро-Ни е тъпо затворено пространство, пълно с мишки - винаги си свободен да го напуснеш и да се затвориш в света на пръдните си и оригните си малки, недорасъл селянино !!!
Рядко си позволявам да обиждам ама то със тебе не се сдържа човек !!!
Най-отгоре
CHe!
Thu Apr 21 2011, 01:53
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
СБОГОМ ЖАЛЧО !

и някой да слага ключа ...
а няма да е лошо и един бан от сайта да му сложи някой ...

[ Редактирано Thu Apr 21 2011, 02:02 ]
Най-отгоре
AmnesSia™
Thu Apr 21 2011, 02:04
AmnesSia™
Регистриран потребител #2065
Регистриран: Mon Aug 17 2009, 11:07
Град: Варна
съобщения: 5
хаххахахаха яка тема аз за Dobeca защото просто е обикновен и не се мисли за никои аз също като него не харесвам половината "управници (админи)" ама не ми дреме тва е игра напраина е за забавление не за това всеки от админите да си гагвва и да си банва и там какжото можете.Аз сам на негова страна и не виждам смисъл в цялата работа ся незнам каква е причината да банваш човек който да приказва по микрофона ама ми се струва че е лична работа ..... поздрави хаахахахахахахах
Най-отгоре
CHe!
Thu Apr 21 2011, 02:09
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Най-учтиво те замолвам да не спамиш излишно в темата. Не ме интересува на чия страна си ... Това че админите са мразени е нещо съвсем нормално...
И ако искаш вземи прочети нагоре, образовай се малко за какво е бана - не е за говорене по микрофона, а за писане в адмиснкия чат, и косвена обида на админ ...
Най-отгоре
GalaktuS.dll
Thu Apr 21 2011, 08:02
GalaktuS
Регистриран потребител #1665
Регистриран: Tue Jun 09 2009, 20:06
съобщения: 82
Интерено, че за 10 мин. вчера в класика и аз останах с впечатлението, че наглоста не му липсва.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3 4 5  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System