Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / HideNSeek сървар - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
HideNSeek сървар
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
RuL3Zz
Sun Mar 15 2009, 21:37
Гост
Здравеите
Искам да си изкажа мнението относно сървара.
Играл сам на турнири по HideNSeek печелили сме с клана ми , играл съм в супер много сървъри.Направи ми впечетление от вашия сървар ( по точно от мода ).Когато се играе на някои карти в началото на рунда самоубива кам 6-7 играча ( неможете ли просто да смените мода с по-нова версия ..? ).
Направи ми още впечетление , че се играе на неизвестни карти традиционните карти които се играят са:
awp_rooftops_remake
awp_rooftops ( която даже не сте я и сложили )
hnrso_village
hnrso_aztec
hns_newyork
hns_floppytown
hns_falldown
Играя HideNSeek от супер много време и съм запознат много добре.Искам да попитам ще бъде ли възможно да се сложат само тези карти които написах и да се смени мода на по-нова версия..?
Най-отгоре
C0rrY ;]
Sun Mar 15 2009, 22:17
Гост
Съмолбива защото играят по много хора 20 човека за floopytown са много аз предлагам да се пуснат 2 сървара да са за по 14 човека!
Най-отгоре
Golchev
Sun Mar 15 2009, 23:11
Golchev
Регистриран потребител #774
Регистриран: Wed Nov 12 2008, 12:42
Град: Сандански
съобщения: 901
RuL3Zz написа ...

Здравеите
Искам да си изкажа мнението относно сървара.
Играл сам на турнири по HideNSeek печелили сме с клана ми , играл съм в супер много сървъри.Направи ми впечетление от вашия сървар ( по точно от мода ).Когато се играе на някои карти в началото на рунда самоубива кам 6-7 играча ( неможете ли просто да смените мода с по-нова версия ..? ).
Направи ми още впечетление , че се играе на неизвестни карти традиционните карти които се играят са:
awp_rooftops_remake
awp_rooftops ( която даже не сте я и сложили )
hnrso_village
hnrso_aztec
hns_newyork
hns_floppytown
hns_falldown
Играя HideNSeek от супер много време и съм запознат много добре.Искам да попитам ще бъде ли възможно да се сложат само тези карти които написах и да се смени мода на по-нова версия..?



Това е от картите и в др сървари съм видял че самообива това е защото когато са правили картата са я направили за 15 човака и като има 20 др ги самообива !!!1

А за тази карта awp_rooftops СЪМ Я ПРЕДЛОЖИЛ 3-пъти дадох линк да я свалят и да я сложата ама .....

ЕТО ВИЖ тази тема В нея съм я предлагал ама ....
сиг няма време...
Най-отгоре
Уебсайт
Mr.Happy aka B4k.
Mon Mar 16 2009, 00:49
Mr.Happy
Регистриран потребител #559
Регистриран: Mon Jun 30 2008, 10:54
съобщения: 205
RuL3Zz написа ...

Здравеите
Искам да си изкажа мнението относно сървара.
Играл сам на турнири по HideNSeek печелили сме с клана ми , играл съм в супер много сървъри.Направи ми впечетление от вашия сървар ( по точно от мода ).Когато се играе на някои карти в началото на рунда самоубива кам 6-7 играча ( неможете ли просто да смените мода с по-нова версия ..? ).
Направи ми още впечетление , че се играе на неизвестни карти традиционните карти които се играят са:
awp_rooftops_remake
awp_rooftops ( която даже не сте я и сложили )
hnrso_village
hnrso_aztec
hns_newyork
hns_floppytown
hns_falldown
Играя HideNSeek от супер много време и съм запознат много добре.Искам да попитам ще бъде ли възможно да се сложат само тези карти които написах и да се смени мода на по-нова версия..?




За що не ... давам ти предложение направи си пакет с картите ... качи ги в някой сайт направи скромна тема ... в която да посочиш кво има в пакета пусни Анкета в темата ДА или НЕ и Изчакай някой от по визшите като SOAK i Loopy да погледне и ... накрая може и да ги качат ....

за сега Соак не ми е отказвал да качи карти в 'моите' сервери АИМ и Сърф

успех
Най-отгоре
madness
Sat Apr 04 2009, 01:04
Гост
Тва че те слаива някои път незначи че има някав проблем в МОД-а или ваобще от слота, там е работата че като те слаине отначало е от (НЕДОСТАТАК НА spawn НА МАПА ако знаеш нали кво е "spawn" ..)
Най-отгоре
KOTAPAK
Sat Apr 04 2009, 01:29
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
В началото на рунда ни убива понеже, hns map-те са направени(повечето) за максимум 15-16 човека. Моето предложение слотоветъе да се намалят, защото тези карти няма смисал да се махат все пак са най-играните.
Най-отгоре
foRmaL
Sat Apr 04 2009, 01:52
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
KOTAPAK написа ...

В началото на рунда ни убива понеже, hns map-те са направени(повечето) за максимум 15-16 човека. Моето предложение слотоветъе да се намалят, защото тези карти няма смисал да се махат все пак са най-играните.

така е

Мисля, че soak има отговор по този въпрос ...точно вчера му писах да видим и той какво ще каже
Най-отгоре
Golchev
Sat Apr 04 2009, 13:44
Golchev
Регистриран потребител #774
Регистриран: Wed Nov 12 2008, 12:42
Град: Сандански
съобщения: 901
KOTAPAK написа ...

В началото на рунда ни убива понеже, hns map-те са направени(повечето) за максимум 15-16 човека. Моето предложение слотоветъе да се намалят, защото тези карти няма смисал да се махат все пак са най-играните.


Това и аз си го мислех докато не погледнах как е !!!
Картата hns_floopytown е маправена както всички останали има по 20 човека В ОТБОР !!! Аз лично се уверих като потърсих .RMF фаела на картата и видях как е устроена ! Явно е заради мода така да самообива не се знае


Ето и картинка направих ! Това което съм заградил са Counter-Teroristite
<--- Цъкни я !


[ Редактирано Sat Apr 04 2009, 13:52 ]
Най-отгоре
Уебсайт
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System