Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Проблем !!! Моля за помощ :) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблем !!! Моля за помощ :)
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
TheIlko
Sun Jan 08 2012, 23:44
TheIlko
Регистриран потребител #6002
Регистриран: Sat Jan 07 2012, 14:02
съобщения: 9
От 7 месеца съм с windows 7 и имам 2 проблема (преди това бях с Vista Ultimate )
1) link Ето това започна да ми се появява вместо обикновенното BOMB - до името на човека който държи C4.. Там където трябва да си избера от кой отбор да съм .. ми пише CSTRIKE_(COUNTER)_TERRORISTS
... мислех че е от цс-а .. затова пак го преинсталирах .. и след няколко дни (днес) ето го същия проблем ..
2) Вторият ми проблем е по-сложен (по мое мнение) .. Когато дам на конзолата и искам примерно да напиша Q TAB ENTER .. щом напиша Q ми затваря конзолата .. след това давам пак на конзолата и имам написано Q и вече мога да си пиша спокойно .. Сигурно ще ми кажете че това е е от Windows 7 .. но преди 2 дни бях на гости .. където хората бяха на Windows 7 (лицензиран като моя .. но не са го взели от мен) .. та там проблема го нямаше


Е това са засега моите проблеми ..
Най-отгоре
t0kera*
Sun Jan 08 2012, 23:57
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Истегли си ТОВА и го инсталирай в папката на цс-а,след тва на десктопа ще ти излезе 1 икона Counter Strike 1.6 Non Steam.Влизаш от нея и си готов.
Най-отгоре
F.o.
Mon Jan 09 2012, 14:48
Fanatika
Регистриран потребител #5108
Регистриран: Wed Jul 13 2011, 23:46
Град: София
съобщения: 186
Втория проблем е от Phoneticа-та на Windows 7 и аз съм със легален Уин, но и при мен го има този проблем, когато имам само "Международна" Фонетика без БГ, проблема го няма, не знам решение за него съжалявам...
Най-отгоре
ZFPuhi
Tue Jan 10 2012, 01:02
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
r_fanatika написа ...

Втория проблем е от Phoneticа-та на Windows 7 и аз съм със легален Уин, но и при мен го има този проблем, когато имам само "Международна" Фонетика без БГ, проблема го няма, не знам решение за него съжалявам...

Мамка му и прасе и при мен е тоя проблем когато тръгна да пиша в конзолата и веднага ми я затваря трябва около 10-тина пъти да наспамя конзолата докато ми даде да пиша докато не я затворя след това пак става така
Най-отгоре
Уебсайт
puFi_mIx
Tue Jan 10 2012, 01:14
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
ZFPuhi написа ...

r_fanatika написа ...

Втория проблем е от Phoneticа-та на Windows 7 и аз съм със легален Уин, но и при мен го има този проблем, когато имам само "Международна" Фонетика без БГ, проблема го няма, не знам решение за него съжалявам...

Мамка му и прасе и при мен е тоя проблем когато тръгна да пиша в конзолата и веднага ми я затваря трябва около 10-тина пъти да наспамя конзолата докато ми даде да пиша докато не я затворя след това пак става така

Има решение ..


Най-отгоре
Jodoso/Кънчев
Tue Jan 10 2012, 02:42
evilman92
Регистриран потребител #5132
Регистриран: Mon Jul 18 2011, 17:31
Град: HIGH city
съобщения: 129
Другия вариант е преди да пишеш нещо в конзолата да натискаш буквата A...
Най-отгоре
Уебсайт
puFi_mIx
Tue Jan 10 2012, 02:56
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
както съм го направил няма проблеми, но съм махнал и фонетиката.
Най-отгоре
Nevermore69
Tue Jan 10 2012, 11:26
Регистриран потребител #3712
Регистриран: Sat Apr 24 2010, 09:37
Град: de_dust2 - mini bomb
съобщения: 68
И аз имам същия проблем с фонетиката просто като напишете буква сменете езика два пъти и ще се оправи
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System