Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter Strike 1.6 Ghost / Админ Cr3w|Zl0baRa//Ghost - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter Strike 1.6 Ghost
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Админ Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Отиди на страница  1 [2] 3 4 5
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Myxaxa
Tue Jan 10 2012, 22:07
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
Цял ден гаг за нищо?Главните,моля ви разяснете му на този некомпетентния правилата или си спестете труда да пълните спуканата му глава..колкото и да я пълните от дупката издиша.Колко теми има за този не е истина и още си хвърля комплексите наляво и надясно и наглее за ънбан...Cr3w|Zl0baRa//Ghost Добра работа колега
Най-отгоре
Lqtoto_ailqka
Tue Jan 10 2012, 22:07
Регистриран потребител #5832
Регистриран: Wed Nov 30 2011, 11:53
съобщения: 49
Докажи си думите бе момче,аз друго не искам.Ти влизаш в сървъра след няколко секунди го гагнах и ме питаш защо и защото не ти дадох обяснение реши да махнеш гага,но тук не става дума толкова за гага колкото за бана.До колкото съм запознат за всеки бан трябва да има демо, с което да се докаже че наистина е заслужен,а тука такова не виждам
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Tue Jan 10 2012, 22:12
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
Аз съм доказал каквото трябва.Твой ред е
Най-отгоре
Myxaxa
Tue Jan 10 2012, 22:17
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
За всеки бан-Демо или снимки.Той предостави снимки,ти докажи невинноста си
Най-отгоре
Lqtoto_ailqka
Tue Jan 10 2012, 22:20
Регистриран потребител #5832
Регистриран: Wed Nov 30 2011, 11:53
съобщения: 49
Какво по-точно си доказал,освен злоупотреба с правата си...няма смисъл да се разправям повече,това трябва да се види от други хора и от по-главни админи,които да решат.
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Tue Jan 10 2012, 22:32
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
Lqtoto_ailqka написа ...

Какво по-точно си доказал,освен злоупотреба с правата си...няма смисъл да се разправям повече,това трябва да се види от други хора и от по-главни админи,които да решат.

Смешник.
Най-отгоре
t0kera*
Tue Jan 10 2012, 22:57
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Lqtoto_Ailqka,снимките на злобара говорят против теб.Ще изчакам до утре вечер,и ако не оспориш неговите снимки,оставаш без права..
Най-отгоре
IrritanT
Tue Jan 10 2012, 22:59
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Не мога да разбера защо винаги за най-малкото се банвате и от там на сетне почва яката разправия - кой крив, кой прав.. Едно, че саморазправата м/у админи е забранена. Второ, че се водим колеги, няма значение, че единия е смс, а другия постоянен. Трябва да сме коректни един спрямо друг. То щом се отнасяте така помежду си, кой знае как се отнасяте с играчите. Това нашето на нищо не прилича, нито сме колеги, нито сме екип, нито нищо. Всеки ден едни и същи глупости, всеки с някой се разправя... ами няма да стане така. Толкова ли щеше да е трудно, вместо да го банеш да направиш една тема, да си качиш Autorecord demo-то и толкова. Щяха да му вземат правата (ако е сгрешил) и всичките тия лайнарии нямаше да ги има, но НЕ.. давай да си тествам аз правата па после ще му мислим.. Не съм аз човека, който трябва да ви лее акъл и съм сигурен, че тоя роман дето си играя да го пиша ще си остане само за мен, но нищо, не пречи да се опита
Най-отгоре
lisko
Tue Jan 10 2012, 23:18
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Нали не си мислиш, че всичко се е случило днес. Айляка /makintosh/ и TrusT си изпробват нервите взаимно винаги когато са в сървъра. Тръст понякога се заяжда яко и това е адски досадно, повярвайте ми, потърпевш съм бил. От своя страна макинтош му го налива с правата си и става една... Преди няколко дена макинтош сложи гаг на тръста за 1 ден, но след няколко минути го махна. Тръста реве в админския чат яко, и това всеки админ ще го каже, при това се държи и надменно и предизвикателно, все едно е над закона. Абе хвани едниния, шибни другия е ситуацията в случая. Нищо лично към двамата, това е положението.
Най-отгоре
trevata
Wed Jan 11 2012, 00:09
Регистриран потребител #4905
Регистриран: Thu May 26 2011, 10:42
Град: Пловдив
съобщения: 49
Пак ли става въпрос за ТРЪСТ бе .... това е най - гадното, долно, провокативно човече в целият сървър ... тоя нама ли да му сложете вече един стабилен бан, че взима да ми писва от това досадно детско акълче.
С кой ли не се е заяждал, кой ли не е провокирал и обиждал и кой ли няма демо на това? Аз лично имам, сигурен съм, че вие също.

Ах, как не го баннах аз за месец, когато ме нарече педерас, а не само за 15 минути и то имам демо на това.

Снимките нищо не доказват!
Вижда се, как се слагат и махат гагове, как не искате да си давате обяснения и как си бил кикнат, незнайно защо, ако въобще си бил кикнат от амдин.

И въобще, кой си ти бе злобаре, че да му махаш гага, когато админ му го е сложил. Аз съм на 101 процента сигурен, че гаг му е малко на тоя и че е дигнал нервите на макнтоша на МАХ!
... че после и го баннал, при това за един ден???

IrritanT много добре допълни някои неща.

[ Редактирано Wed Jan 11 2012, 00:13 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3 4 5  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System