Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter Strike 1.6 Ghost / Предложение - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter Strike 1.6 Ghost
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Предложение
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
das
Fri Jan 13 2012, 01:38
Регистриран потребител #3829
Регистриран: Thu May 20 2010, 00:24
съобщения: 67
Първо не знам дали мястото на темата е тук , но просто не открих къде другаде да я сложа ... за което sry ако съм сбъркал !

Искам да предложа , ако е възможно да се направи gag-a , така че като се сложи , съответния играч да не може да пише и в админ чата . Многото почват да спамят и да "реват" като например : "ей махни ми гага ..." , "той започна пръв..." , "псувни" и т.н. След което почват предупрежденията , разправиите с тях и по някой път се стига и до бан ...
И също така , ако може да се сложи Chat ban menu във amxmodmenu-то , през което може да се слага gag и да се вижда кой е gag-нат (и ако е възможно и времето).
Най-отгоре
Raziel
Fri Jan 13 2012, 14:27
I may be a fool,but I am a fool who doesn't care at all...
Регистриран потребител #4712
Регистриран: Thu Apr 14 2011, 20:48
Град: Бургас
съобщения: 85
Добро предложение но все пак това възможно ли е?
Най-отгоре
NightRipper
Fri Jan 13 2012, 15:27
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
Ами може и да бъде възможно - чрез някой плъгин най-вероятно. Иначе като започнат да се обесняват в админ чата просто ги предупреждавай, че ако продължат да пишат ще получат бан.
Най-отгоре
Уебсайт
Raziel
Fri Jan 13 2012, 15:33
I may be a fool,but I am a fool who doesn't care at all...
Регистриран потребител #4712
Регистриран: Thu Apr 14 2011, 20:48
Град: Бургас
съобщения: 85
NightRipper написа ...

Ами може и да бъде възможно - чрез някой плъгин най-вероятно. Иначе като започнат да се обесняват в админ чата просто ги предупреждавай, че ако продължат да пишат ще получат бан.

Ако може нека да се сложи преди бях СМС и знам как яко спамят
Най-отгоре
dijkstra
Fri Jan 13 2012, 20:00
Регистриран потребител #5174
Регистриран: Thu Jul 28 2011, 14:06
съобщения: 73
Второто предложение го подкрепям напълно. По-хубаво ще е направо от amxmodmenu да се слага гаг отколкото да се пише всеки път командата. А за първото предложение не съм толкова много съгласен. В админ чата трябва да може да пише всеки играч за всякакъв вид проблеми относно играта, дори когато е гагнат. Вярно, че има и досадници, които си мислят, че могат да пишат в админ чата след гаг, но за тях се взимат други мерки.

Аз имам едно друго предложение, да се добави някакъв нов плугин за банване, защото почти всички са с динамично айпи и не ги бъркат изобщо бановете.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System