Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / Бан от Ignatov - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Бан от Ignatov
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
z_i_k_o
Sun Jun 17 2012, 20:39
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
link Причина за бана - демо, скрийншотс
Причина за гага


[ Редактирано Sun Jun 17 2012, 20:39 ]
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Sun Jun 17 2012, 20:54
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
Едва ли само аз ще го кажа,ама си качи последното демо
Най-отгоре
z_i_k_o
Sun Jun 17 2012, 21:00
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Моето не е от значение, банът не е за хак...Искам сам да си покаже за какво ме е баннал.
Най-отгоре
puFi_mIx
Sun Jun 17 2012, 21:01
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Гаг-а мисля, че ти го сложи за "vurvi na mainata si" или нещо от сорта каза на Лиско.
Най-отгоре
z_i_k_o
Sun Jun 17 2012, 21:10
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
puFi_mIx написа ...

Гаг-а мисля, че ти го сложи за "vurvi na mainata si" или нещо от сорта каза на Лиско.


А контекста на разговора не е важен, а ? "лиско: не съм майна, аз: искаш ли да станеш?, върви на майната си :Д" Като разговорът беше приятелски и беше съпътстван с "хахахаха" и ":D".
Понякога просто някои, които чрез правата си искат да се покажат, че са нещо повече или искат да вкарат някаква псевдо-дисциплина и казармен ред, развалят играта и шегите между играчите. Даденият админ, минути преди това, банна играч, който го нарече "капут", без гаг без нищо. Рийзън "обида на админ" не ми се струва реден. С други думи "викайте си "капути" един на друг, аз ще ви гагвам, обаче не го казвайте на админ, щото ще ви банна"

Искам доказателство за правотата на бана ми.
Най-отгоре
lisko
Sun Jun 17 2012, 21:11
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Мхм. Във високо интелектуален спор се обяснявахме защо не съм майна &| &-| &o| ( . А бана май е от админ чата .
Най-отгоре
Disturbed.dll
Sun Jun 17 2012, 21:41
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Нека да изчакаме админа да си предостави нужния материал. Всичкия offtopic ще бъде трит без предупреждение.
Най-отгоре
Nismo.dll
Sun Jun 17 2012, 23:52
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
Емоционалния инвалид каза рече и отсече : D

[ Редактирано Sun Jun 17 2012, 23:53 ]
Най-отгоре
Ignatov
Mon Jun 18 2012, 00:03
Nejˈmaʁ
Регистриран потребител #6426
Регистриран: Tue Apr 24 2012, 00:46
Град: Плевен
съобщения: 29
Добър вечер,
та 1-во да ти обясна, че човека баннат преди тебе, имаше сложен гаг и след това го баннах, защото пречеше умишлено всеки рунд на играта, на александра, когато му направих забележка ми каза капут, след това ме обижда ,и на админския...
2-ро, според твоята теория по комшийски може в сървъра да се псувате на майка, баща, леля, стринка, да се кълнете и т.н. Ако оставим това нещо сървъра на какво ще заприлича????
Ако ви оставя да си ръсите така наречените приятелски обиди, другите ще вземат пример от вас и те ще почнат да обиждат и псуват.
За тия години мисля че имам горе-долу трезвено мислене и преценка.И също да ти поясна 1-во те гагнах, после ти на админския ми каза, че хората ми се смеели, че съм бил много зле и т.н.Всъщност хората се смееха на теб, че си гагнат... А основната причина да си с бан е ,че почна да ми пишеш на админския колко зле съм, ето ти скрийновете:





Като заключение ще ти кажа само, че аз докато имам права, няма да допусна теб или който и да било, да псува, обижда, кълне и т.н., по каквата и да е приятелска причина.Вземайте си скайп и там се обиждайте колкото искате!

[ Редактирано Mon Jun 18 2012, 00:12 ]
Най-отгоре
~~~~~~Faster~~~~~
Mon Jun 18 2012, 00:13
Гост
Ignatov
Добър вечер,
та 1-во да ти обясна, че човека баннат преди тебе, имаше сложен гаг и след това го баннах, защото пречеше умишлено всеки рунд на играта, на александра, когато му направих забележка ми каза капут, след това ме обижда ,и на админския...
2-ро, според твоята теория по комшийски може в сървъра да се псувате на майка, баща, леля, стринка, да се кълнете и т.н. Ако оставим това нещо сървъра на какво ще заприлича????
Ако ви оставя да си ръсите така наречените приятелски обиди, другите ще вземат пример от вас и те ще почнат да обиждат и псуват.

>>Аз съм съгласен с теб не съм запознат много,но мисля,че работата на админите е да следът реда.Забранени са псувните не зависмо то дали са приятелски или не.Може да има и малки деца в сървърите,а може и на хората да не им се слушат ценизми не ни ли стига че около нас всеки псува,че и в сървърите.Аз подкрепям админа

[ Редактирано Mon Jun 18 2012, 00:14 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System