Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / Банн от Nismo.dll - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Банн от Nismo.dll
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Awake And Alive
Fri Jun 29 2012, 15:28
Awake And Alive
Регистриран потребител #4660
Регистриран: Mon Mar 28 2011, 21:36
Град: Перник
съобщения: 50
предистория на кратко ... влизам да играя , мапа е de_aztec_tz след като поиграхме 5 мин великия нисмо реши да се уригва по микрофона ( постъпка на админ който трябва да даде пример) казах че е селска постъпка . от там адвоката му с ник (1) почна да спори с мене , че имало муте .. и т.н т.е ние 8 човека трябва да мутнеме админ за да може тои да си се уригва по мика ... след което почна да ни вика аре млуквайте стига спорихте с адвоката му (1) и аз му казах ако нарушаваме да ни накаже .. той гаг-на само мен ( бил съм поискал да ме гагне) ок се тая .. след което ми махна гаг-а и ми вика аре млъквай че ме дразниш , аз му казах че това не е мой проблем и тои почна да ме храни по мика , аз го гагнах за 7 мин ( както ми беше казано да направя от админ на по високо равнище от него ) и той ме банна за 4 часа ( както ми казаха ,че ще направи и да кача демото) ето и демото
no_coment.zip
Най-отгоре
Nismo.dll
Fri Jun 29 2012, 15:48
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
а ти умряло лапе дразнещо .... мама ви от каде се навъдихте такива гниди мръсни по цял ден да дразнят хората.... ваща семка недоклатена ... Влез пак и почни да се дразниш и няма да стъпиш повече тука :

за голям админ ли се имаш умник ?

1во Като админ вместо да помогнеш на играч които попита как да си оправи ЦС-а .. твоя отговор : ИЗТРИИ си ЦС-а и няма ти забива ..

2ро .. не те гагнах като ми каза тапир дори забележка не ти направих понеже не знае6е че съм аз нали слънце ...гагни ме ... не обиждаи нали ше ми спазваш правилата

и 3то ... банна ти е за дразнене ще спреш да влизаш да дразниш и после да ревеш като малка жена .. пак казвам влез и почни да знае6 пак и няма да видиш рони повече депресант ... отделно като ви казах да млъквате и 2мата почна да се дървиш... " ПРЕЧА ЛИ ТИ НЕЩО"..... да пречиш ми лаино разредено ... Играе се цс а не да спориш
Ето линк с малко снимчици


link
link
link
link
link
link



[ Редактирано Fri Jun 29 2012, 15:52 ]
Най-отгоре
Awake And Alive
Fri Jun 29 2012, 15:54
Awake And Alive
Регистриран потребител #4660
Регистриран: Mon Mar 28 2011, 21:36
Град: Перник
съобщения: 50
Като за начало , внимавай как ми говориш другото което е горд ли си със себе си , че се уригваш пред целя теам кво показваш възпитание на 16 годишен пубер ... Никога не съм се правил на админ . когато има админ с флагове аз въобще не се меся просто видях , че ти се уригна и за това зафанах темата .. ти трябва да си за пример мойто момче , аз не се имам за админ ! аз имам слот и гаг ... за псуващи като теб


Виж само какъв си .. що не снима целата ситуация и на твоя адвокат изразите на демото се вижда всичко както е не се притеснявай .. а банна с реасон ( марш бе ) нещо ми се вижда не адекватен реасон

Просто недей да ми пишеш повече , има хора който ще преценят за какво иде реч

[ Редактирано Fri Jun 29 2012, 15:57 ]
Най-отгоре
Nismo.dll
Fri Jun 29 2012, 15:56
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
няма да внимавам ама хич как ти говоря малак депресант... мар6 в пясъчника квото искам ще правя мутваш и си гг ... като не ти е приятно се слага гаг Като ми станеш на годините и на акъла тогава ще ми казваш мойто момче ясно ли те пеленак неадекватен .. аре ключ .
Най-отгоре
Awake And Alive
Fri Jun 29 2012, 15:58
Awake And Alive
Регистриран потребител #4660
Регистриран: Mon Mar 28 2011, 21:36
Град: Перник
съобщения: 50
Просто не спираш да показваш селянията .. Компютарна нинджа боец


Nismo.dll say : квото искам ще правя .. wtf ти сигурно се имаш за нещо много .. комплексите другаде малчоган

[ Редактирано Fri Jun 29 2012, 15:59 ]
Най-отгоре
AnalogEggBox*
Fri Jun 29 2012, 16:05
shitloads of gnarlical awesomeness
Регистриран потребител #2375
Регистриран: Mon Sep 28 2009, 19:55
съобщения: 97
Махам бана, тъй като е некоректен.
За разправията помежду ви ще решават други кой крив и кой прав.
Най-отгоре
Nismo.dll
Fri Jun 29 2012, 16:12
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
заключи и темата
Най-отгоре
Disturbed.dll
Fri Jun 29 2012, 16:17
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Махам бана. Ще го кажа така иначе без никаква последователност, гледайте си демото. За спор между играчи, по принцип админа преценява според ситуацията - гаговете. При положение, че написа "Накажи ме" това получи. Оплака се - гага беше махнат. Отделно, играта не е едно от най културните мероприятия, в което се събирате интелектуалци и възпитани хора, затова мисля че за едно оригване, не е толкова проблемнно. Отделно после ви каза и на 2мата , 1 (не е feeling inside) да спрете понеже дразните. Тогава се вижда едно издребняване от страна на Awake. Както и да е, и Nismo не беше прав да те наругае.

Така ясно ще го кажа, престанете да издребнявате, защото точно това което виждам на демото е да се прави от мухата слон. От едно оригване за по малко от секунда се стига до бан, заради надменното отношение на всеки. Или го правете както си трябва с перм бан и после единия да гори изцяло или спрете да ставате дребнави.
Да се надяваме, че ще видите елементарна поука....в тези 5 реда...
Заключвам.

[ Редактирано Fri Jun 29 2012, 16:18 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System