Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / Не съм доволен от gOg - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Не съм доволен от gOg
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
feelinginside
Sat Aug 18 2012, 16:19
Регистриран потребител #4881
Регистриран: Thu May 19 2011, 14:02
съобщения: 34
Искам да се оплача от gOg. Първо ме банна за месец, а се уговорихме за 3 дни... Второ риизъна трябваше да е че е*а майка му, а не някъв депресиращ (малко по-весело да го беше написал..). Трето очаквах нещо по-грандиозно гогич Съжалявам, но този път ме разочарова жестоко и съм подтиснат.Така де претендирам да го накарате тоз човек малко да се стегне, че се е размекнал..
Най-отгоре
gOg
Sat Aug 18 2012, 16:22
gOg
Регистриран потребител #5597
Регистриран: Sun Oct 16 2011, 18:05
съобщения: 34
feelinginside написа ...

Искам да се оплача от gOg. Първо ме банна за месец, а се уговорихме за 3 дни... Второ риизъна трябваше да е че е*а майка му, а не някъв депресиращ (малко по-весело да го беше написал..). Трето очаквах нещо по-грандиозно гогич Съжалявам, но този път ме разочарова жестоко и съм подтиснат.Така де претендирам да го накарате тоз човек малко да се стегне, че се е размекнал..


Размекнал???хахаха прав си!!!!Точно ти направих бана на 1седмица ама ся пак ще го върна на месец!!!Трябва да се стегна наистина!
Най-отгоре
feelinginside
Sat Aug 18 2012, 16:23
Регистриран потребител #4881
Регистриран: Thu May 19 2011, 14:02
съобщения: 34
Стегай се моля те... И без това го няма бизона и ти не влизаш често и ме избива носталгията няма с кого да се закачкам ;с
Най-отгоре
puFi_mIx
Sat Aug 18 2012, 16:32
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
feelinginside написа ...

Стегай се моля те... И без това го няма бизона и ти не влизаш често и ме избива носталгията няма с кого да се закачкам ;с

Само да вметна, че бизона е вътре с друг ник.
Най-отгоре
feelinginside
Sat Aug 18 2012, 16:39
Регистриран потребител #4881
Регистриран: Thu May 19 2011, 14:02
съобщения: 34
Е в близкия месец няма да ми трябва, но след това може да ми го кажеш.. като го няма гого строгият да се базикам с бизончо мутрата
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System