Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / Несправедлив бан,грубо държание на админи... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Несправедлив бан,грубо държание на админи...
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
~~~~~~Faster~~~~~
Fri Sep 28 2012, 16:45
Гост
>>Правя тази тема защото виждам много такива разхвърлени темички поне всичко да е в една тема относно тази причина.Колеги преценете сами дали да я запазите или да я изтриете<<
>>Уважаеми играчи моля преди да пишете,че някой админ ви е банал без причина или е извършил някакво действие без да сте виновни пишете темичка,но преди това бъдете сигурни в това което казвате.А за да убедите администраторите,че даден админ не е спазвал правилата докажете го със ДЕМО то се записва автоматично в папката ви \cstrike с името на сервера. Моля не пускайте излишни теми<<
Най-отгоре
InFeCTeD
Fri Sep 28 2012, 17:43
Регистриран потребител #6429
Регистриран: Wed Apr 25 2012, 08:55
Град: Видин
съобщения: 143
Много ми е интересно като почнат да пишат 10 човека секи за различен бан или оплакване, как ще разбереш кой за какво пише Ще се ползва quote-ок ама представи си quot-нати 20 мнения зада напишеш 1 ред
Най-отгоре
Alcoholica
Fri Sep 28 2012, 17:52
Alcoholica
Регистриран потребител #2170
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 12:05
съобщения: 294
InFeCTeD написа ...

Много ми е интересно като почнат да пишат 10 човека секи за различен бан или оплакване, как ще разбереш кой за какво пише Ще се ползва quote-ок ама представи си quot-нати 20 мнения зада напишеш 1 ред


+1
Най-отгоре
~~~~~~Faster~~~~~
Fri Sep 28 2012, 17:56
Гост
Не знам приятели нека сами решат какво да се прави с тази тема аз искам просто да подпомогна нещо и като ми изкочи идея я предлагам благодаря ви,за мненията
Мир...
Най-отгоре
NightRipper
Fri Sep 28 2012, 19:47
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
По-добра идея би било да се направи нов раздел във форума "Оплаквания от несправедлив бан." и всеки, който мисли, че е баннат несправедливо да прави тема в този раздел. Това е с цел да се разделят темите за права, безсмислени теми за оплаквания от гагове и прочие. Да има само теми, които са свързани с банове - за да изпъкнат пред останалите, защото са по-важни от тях.
Най-отгоре
Уебсайт
fearleSS
Fri Sep 28 2012, 20:07
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
NightRipper написа ...

По-добра идея би било да се направи нов раздел във форума "Оплаквания от несправедлив бан." и всеки, който мисли, че е баннат несправедливо да прави тема в този раздел. Това е с цел да се разделят темите за права, безсмислени теми за оплаквания от гагове и прочие. Да има само теми, които са свързани с банове - за да изпъкнат пред останалите, защото са по-важни от тях.

+1 Бях предложил да се направи раздел \"Админи в нарушение\", но и това е добра идея!
Най-отгоре
InFeCTeD
Fri Sep 28 2012, 20:21
Регистриран потребител #6429
Регистриран: Wed Apr 25 2012, 08:55
Град: Видин
съобщения: 143
Идейката на Рипер-а ми допада
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System