Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / [анкета] Подмяна на няколко мапа - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Подмяна на няколко мапа
Отиди на страница  1 2 3 4 5 [6] 7
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
l0r
Thu Jan 24 2013, 13:25

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
To тези карти бяха за класика. Аз се подведох по твоя коментар, защото знам че повече пускаш предложения за лъра, но и за класик 2 мисля, че ще са добре....
Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Thu Jan 24 2013, 13:54
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
Ако се добави сноу ще стане зле, единствената причина е че при уолк пак се чуват стъпки, между тъскан и милл има разлика гледайте картите..против като общо..
Най-отгоре
Maybach Music
Thu Jan 24 2013, 14:40
F*cking Legend
Регистриран потребител #4287
Регистриран: Mon Aug 02 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 51
Grimm написа ...

Лично мен, не ме бърка, каква ще е картата. Ето няколко карти, които изглеждат, добре...
de_perfect_inferno - link
de_cbble_masta - link
de_nuke_rarea - link
de_dust2_snow - link
Преди време имаше de_dinaunion, защо я махнахте ?

Нямам намерение да пиша повече в темата, за да не става спам. Да замествате или да не замествате, не ме бърка, пак ще си цъкам...

de_train_b - link
de_dust_wntdm - link
de_dust_sf - link
de_aztec_crossing - link



+1 даже и azteca ми хареса
Най-отгоре
ei,mishki
Fri Jan 25 2013, 02:46
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
Grimm написа ...

Една вечер Митев сложи тези карти, повечето бяха за deathmatch, защото бяха големи. Пак стават за classic ама трябва да е 32 слота а не 20..



нищо им няма на маповете, това "големи" е просто пълната глупост. пък и без това на сървъра му трябват още слотс. ама ко им пука на тях нали лапат пари от смс-и
Най-отгоре
Уебсайт
unman
Fri Jan 25 2013, 14:42
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
ei,mishki написа ...

Grimm написа ...

Една вечер Митев сложи тези карти, повечето бяха за deathmatch, защото бяха големи. Пак стават за classic ама трябва да е 32 слота а не 20..



нищо им няма на маповете, това "големи" е просто пълната глупост. пък и без това на сървъра му трябват още слотс. ама ко им пука на тях нали лапат пари от смс-и


и тука си в грешка , до колкото знам на скоро се взе нова машина за сървърите , и да си ги харчат , няма значение , развиват веригата . Има определени мапове направени специално за 32/20 /10 и т.н.. Няма смисъл да търчат 20 човека и да не могат да се намерят из маповете , убива се желанието на играта ...
Най-отгоре
ei,mishki
Fri Jan 25 2013, 16:24
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
не не, няя ко да говоря аз въобще няма да се занимавам вече теми меми да пускам. спасявайте се. казах им нещо веднъж, като не разбирате, слушайте играчите какво ви говорят. аз тука дето сте ми никви разбираш ли, се чудя и предлагам какво ли не за да стане по-добра веригата и следователно по посещавана, а те накрая с цялата си наглост ми серат в устата. някви админи дето ГРАМ не са направили за тоя сървър и само опяват тук. аз може да имам претенций ама и гледам да помогна ; ) аре приятна игра
Най-отгоре
Уебсайт
Jodoso/Кънчев
Fri Jan 25 2013, 18:13
evilman92
Регистриран потребител #5132
Регистриран: Mon Jul 18 2011, 17:31
Град: HIGH city
съобщения: 129
Човека каза, че повече няма да прави теми така, че всичко е решено ОСВЕН 300-та тона спам, които направи в темата !

CHE-> Ако го прочетеш това МОЛЯ разчисти НЕНУЖНОТО ако обичаш..
Най-отгоре
Уебсайт
unman
Fri Jan 25 2013, 20:07
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
ei,mishki написа ...

не не, няя ко да говоря аз въобще няма да се занимавам вече теми меми да пускам. спасявайте се. казах им нещо веднъж, като не разбирате, слушайте играчите какво ви говорят. аз тука дето сте ми никви разбираш ли, се чудя и предлагам какво ли не за да стане по-добра веригата и следователно по посещавана, а те накрая с цялата си наглост ми серат в устата. някви админи дето ГРАМ не са направили за тоя сървър и само опяват тук. аз може да имам претенций ама и гледам да помогна ; ) аре приятна игра


Мислех ,че правиш темата за да си изкажем мненията ? ако не , просто прати лично на главните и да го обсъждат , не вярвам да обърнат внимание но пробвай .
Най-отгоре
ei,mishki
Sat Jan 26 2013, 12:12
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
не точно, правя темата за да видят, че има нужда от това, след като и вие си изкажете мненията, понеже моето много не се зачита тук. като цяло целта ми винаги е била да има хора в ро-ни и през ноща. както в някой други бг сървъри 32 от 32 денонощно, но това не може да се случи без да го искат ро-ни. мен точно това ме ядосва, че аз имам по големи амбиций за сървърите от собствениците. . . . .
Най-отгоре
Уебсайт
unman
Sat Jan 26 2013, 13:13
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
имай ги , като не казваш нищо свястно , файда ,че ги имаш ...
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 4 5 [6] 7  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System