Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Бан! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  1 2 [3]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
IrritanT
Fri Jan 25 2013, 18:43
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Всеки друг да беше, нямаше да се замисля дали да махна бан-а тъй като времето, през което нямаше достъп до сървърите е достатъчно за един нормален човек да помисли над постъпката си и да си вземе поука, но тебе като те знам това няма да стане и сигурно още утре ще чета поредните ти простотии... но все пак ще махна бана. Надявам се поне този път да обърнеш внимание на това, което беше изписано за теб и да си промениш държанието иначе следващият път, поне аз, няма да махам какъвто и да е твой бан, дори и да е грешен, защото отдавна плачеш за ban и то не само от сървърите.
Най-отгоре
Disturbed.dll
Sun Jan 27 2013, 22:14
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Късно виждам темата понеже нямам много време, но ще го кажа кратко.
1.Нарушаването на правилата, води до тяхното намаляване.
2.Демото е задължително при банове / отнася се и за 2та админа/. Ще помоля за вбъдеще ако имате проблеми с админи да си правите демотата и да ми ги пращате на ЛС. Саморазправата между админи е АБСОЛЮТНО забранена, и наказанието е отнемане на права. Вече имате от мен по един -.

ei,mishki написа ...

никви снимки и никви демота няма да качвам


Този израз и преди съм го виждал да го пишеш. Ако имаш желание да се задържиш на сегашната си позиция, да не съм го видял повече. Мисля че съм доста ясен, кандидати за админи из сървърите е пълно. Винаги мога да ви намеря заместители. Hf
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System