Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Гагване за 1 ден - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Billie
Fri Mar 08 2013, 19:16
Franklin
Регистриран потребител #1474
Регистриран: Wed Apr 22 2009, 15:44
съобщения: 291
Значи искам да се оплача от админа з_и_к_о. Имаше играш в сървъра. - побъркан. Той му излезнал на стрелба и зико започна да му казва, че бил хак, и че щял да го банне и т.н. Аз му казах, че си има ред и ако ще го банва трябва да му направи демо и тогава. А той ми се прайше на много готин , защото е админ. Не трябва ли админите и играчите да са равни?
Имам и въпрос. Не знам защо, но ми се е запаметило като натисна Ентер и да спамя някви сървъри.. Ако може да ми кажете как да го оправя.. ? И без да искам натиснах Ентер и той ме гагна за 1 ден. Няма проблеми, че ме е гагнал, заслужавам си го . Но за 1 ден ? и защото му казах, че има ред и той ме гагна за 1 ден и написа " айде многознайко " . Това, че е админ означава нищо да не му казвам ли ? + това не е ли правилно да ме гагва за 7 мин, а не за цял ден .. ? ето демо

link
Най-отгоре
fearleSS
Fri Mar 08 2013, 19:22
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Махаш го като напишеш unbindall или unbind enter в конзолата и нормално да те гаг-не за ден.. Все пак рекламираш сървър, може да е неволно но си има правила!

[ Редактирано Fri Mar 08 2013, 19:22 ]
Най-отгоре
z_i_k_o
Fri Mar 08 2013, 19:25
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
И когато говоря с някого, да не се бъркаш и да съветваш кое как се прави от админ. Многознайковци много. И гагът е за спама...
Най-отгоре
Battleman
Fri Mar 08 2013, 19:25

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Цъки, сети се най-накрая, че сърказмът трудно се улавя в чат, особено ако страничен играч не е много навътре в взаимоотшенията ти с други играчи.
Най-отгоре
z_i_k_o
Fri Mar 08 2013, 19:31
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Тоя път нямаше сарказъм, Ъцки...Побъркан ми излезе на стрелба, след което се оправда 1во, че ме бил чул, после, че като се показал ме видял и реагирал бързо и 3-то, му предложих да го банна, да гледаме демото и ако не ме е видял или чул, е почнал да стреля, банът да остане...Интересно, че не се съгласи...А тоя ревльо тука, нямаше никакво отношение по темата или разговорът...А накрая и спами сървъри...
П.П. Не разбрах от какво е оплакването
П.П. 2 Ъцки, ти като не си наясно с някаква ситуация или взаимоотношения, бъркаш ли се А то тоя почна пак с комплексарщините относно кой е админ, "на къв се правиш", "да не си Господ" и т.н...Даже нямаше нужда да пиша в темата...Само си прекъснах играта...

[ Редактирано Fri Mar 08 2013, 19:33 ]
Най-отгоре
Billie
Fri Mar 08 2013, 22:59
Franklin
Регистриран потребител #1474
Регистриран: Wed Apr 22 2009, 15:44
съобщения: 291
Как няма да почна, като си админ и си мислиш, че си много силен и можеш да си говориш както си искаш, а ако аз ти кажа нещо , ще го изям ? Никакви комплексарщини не виждам аз, не знам ти къде ги виждаш. ...
Най-отгоре
Disturbed.dll
Sat Mar 09 2013, 13:41
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
По принцип щом нещо се пише в общия чат всеки може да се включи, т'ва е тъпо да обясняваш кой къде се мешал. Неволния спам се гаг-ва за 7 минути...след изтичането на този гаг и човека вече не си е оправил спам бутона тогава е за ден...Пък и Франклин знае доста добре правилата на сървъра, най-малкото беше админ тука. Махайте гага и ключ.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System