Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] До тук с компромисите в Ро-Ни - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] До тук с компромисите в Ро-Ни
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
InFeCTeD
Fri Mar 15 2013, 22:40
Регистриран потребител #6429
Регистриран: Wed Apr 25 2012, 08:55
Град: Видин
съобщения: 143
всяка една марка има "детски болести", при едни са по-скъпи при други по-евтини, зависи колко си баровец като Пуфи например Дано след година-две пак си пишем, зада сподели как му се отразяват ремонтите
Най-отгоре
I see dead people!
Fri Mar 15 2013, 22:50
Марио
Регистриран потребител #6732
Регистриран: Wed Aug 22 2012, 01:54
Град: Бобов дол
съобщения: 137
Нещо се откъснахте от темата на Nismo, аз съм съгласен. И предлагам на пенсионера да направи една тема за коли да има поне нещо интересно за спам...
Най-отгоре
chocho
Fri Mar 15 2013, 23:04
Регистриран потребител #5190
Регистриран: Sun Jul 31 2011, 22:39
съобщения: 1
ай сиктир Bее .... вие ако ме проклитисвате, верно ще ми се чупи колата ...
крайно време е да изхвърлим боклука както се пее в 1 песен...

[ Редактирано Fri Mar 15 2013, 23:06 ]
Най-отгоре
Бързака
Fri Mar 15 2013, 23:12
Гост
Значи рендака съм доволен от него има си лукс удобство което е на малко пара вози глатко и меко нямам никакви оплаквания вярно е че след като го купих хвърлих бая пара за ремонти но от тук нататък се надявам да съм сменил кото е било дефектно и ще го карам няколко години без да давам сумати пара за ремонти и след тва на части го продавам и мисля за няква друга марка
Да кажем бмв но нека избутам 4 години с тая се пак ми е първата кола и наскоро зета да исе поrадвам
Най-отгоре
Watch me!
Sat Mar 16 2013, 07:25
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
само да кажа и аз за 1 такъв играч в госта.много пъти съм муп правил компромиси ама тои продължава.шчера след гаг започна да спами вадмин чата псуваше ме заплашваше ме че ще остана без права защото съм го гагнал и тои абсолутно секи път обижда играчите слагам му гаг и продължава системно спамене в админ чата за щяло и нещяло.какво се прави със такива играчи?
Най-отгоре
Бързака
Sat Mar 16 2013, 08:02
Гост
1.7 Обиждането на други играчи или админи и използването на всякакъв вид цинични обръщения. Препоръчително е използването на основен етикет на общуване. Всякакъв вид непристойно поведение и държание, могат да доведът до GAG.

наказания:
GAG за неопределено време(по преценка на админа).
ако след това играчът продължава да обижда в админ чата бан за най-много 1 ден.


Забележка: При системно нарушаване на правилата, играчът се наказва с бан.
Забележка 2: Забранява се провокирането от Админи и Играчи с цел Провокираният да се държи непристойно. Наказанието за Провокатора ще бъде бан за ден, плюс отнемане на права, ако Провокаторът е админ.
>>Има си правила link
Най-отгоре
4eburat0r
Sat Mar 16 2013, 09:43
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
Оспамихме темата, добре е да се помисли в самите правила на сървъра да се вкарат подобни крути мерки за хронично псуващи играчи.

Относно офтопика, за лека кола Рено съм пас, но за баничарка от класа на Рено Канго с двете ръце ЗА - такава имаме служебно и е добро попадение.
Най-отгоре
l0r
Sat Mar 16 2013, 11:23

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
За хронично пцуващи - хронични банове!
Най-отгоре
ScyteX
Sat Mar 16 2013, 14:21
Гост
Добре де когато станахте админи не вярвам да сте тръгнали с мисълта да криете, предпазвате или каквото и да е било друго в укриване на провинил се админ? Това не е трябвало да се започва....

Реното не ме кефи въобще. Ся като за 1ва кола си взех Голф 3. Хвърлих пари по нея и ще хвърля още. Но да ръся пари по реноо... По-добре да си скъсам джобовете!
Най-отгоре
OHa3u TaM
Fri Mar 22 2013, 01:54
OHa3u TaM
Регистриран потребител #4608
Регистриран: Wed Nov 10 2010, 12:40
Град:
съобщения: 64
Тодоре, аз когато казвах какво правят в сървъра ти мен банваше, пък сега тема си пуснал. Че и виновна съм била. Явно трябва всеки сам да се убеждава някои хора какво си позволяват.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System