Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Losh gag - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
roguesan
Sat Mar 16 2013, 11:53
Регистриран потребител #7103
Регистриран: Sat Mar 16 2013, 11:15
съобщения: 3
Не успях да снимам и точното изречение на гага, но пишеше

"Добре го поемаш"
Той: "Какво имаш предвид"
"Каквото разбираш"
Бум - гаг!
Ае прегледайте!

Най-отгоре
Бързака
Sat Mar 16 2013, 12:15
Гост
Точно така беше и после ти казах да се оточняваш другият път не да ми се правиш на интересен
Това що не го копира?
Най-отгоре
roguesan
Sat Mar 16 2013, 12:31
Регистриран потребител #7103
Регистриран: Sat Mar 16 2013, 11:15
съобщения: 3
Бързака написа ...

Точно така беше и после ти казах да се оточняваш другият път не да ми се правиш на интересен
Това що не го копира?

За правене на интересен няма гаг драги приятелю, все едно теб да те гагнат за дето постоянно спамеше ":D " като убиеш някой, ае недей ми се праи
Най-отгоре
z_i_k_o
Sat Mar 16 2013, 12:49
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Гагът е правилен...Лок да гат деам тема хахаха
Най-отгоре
Бързака
Sat Mar 16 2013, 12:53
Гост
Има малка разлика
"Той: "Какво имаш предвид"
"Каквото разбираш""
Под каквото разбираш аз може да съм разбрал нещо което е било за гаг за това ти казах да не се правиш на интересен а да се уточниш за да знам какво действие да предприема ти не се уточни за това аз си останах с това което разбирам.Не съм психолог че да знам какво си мислиш ако си беше казал ...тъй тъй това имам предвид аз щях си замълча и да продължим мирно и кротко и да не се правят темички в форума ок аз съм админ ~~~~~Faster~~~~~ така ме знаят ще поема последствията си няма проблем ако съм направил грешка разбира се За седем минути гаг цяла тема и ме излагаш се едно си гагвам наред малко съм раздразнен от известно време съм админ и от всичките тези дни аз си върша работата гледам си правите кефа гледам да няма нарушение да няма обиди и хакери в веригата а ти за това че не се оточни ме вадиш виновен каза каквото си мислиш попитах те защото мислих че го казваш като обида а за обида над играч се гагва нарочно те попитах какво имаш предвид приятелю колкото щеш спами аз няма пиша повече каквото съм имал да казвам по тая тема съм го казал колегите да решават какво да ме правят
щом съм в пречка за вас играчите
Най-отгоре
roguesan
Sat Mar 16 2013, 13:38
Регистриран потребител #7103
Регистриран: Sat Mar 16 2013, 11:15
съобщения: 3
Обиждането на други играчи или админи и използването на всякакъв вид цинични обръщения.

По съшият начин както ти си се почувствал обиден, така и аз съм бил обиден от твоите ":Д:Д:Д" , но при тебе няма гаг нали? Изобщо не се прави на света вода ненапита драги ми админе, ПРАВИЛАТА СА ЗА ВСИЧКИ, това че ти имаш една преценка, а аз друга не значи, че само аз тряа да го отнасям.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System