Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Гаг - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
MaxPayne
Sun Apr 14 2013, 19:30
tedyo
Регистриран потребител #6994
Регистриран: Wed Feb 06 2013, 20:08
Град: Шумен
съобщения: 11
Здравейте! Искам да се оплача от гаг. Мой съотборник ме флашна, убиха ме и се ядосах и му казах някой работи, който ги има на снимката. Очаквах да получа гаг, както обикновенно за 7,20,30 или 60 минути, но админ BULLE7 реши, че трябва да ме гагне за 1 ден. Явно нещо има лоши чувства към мен, незнам! Не претендирам за гаг-а, а за продължителността му! Харесвам сървърите на Рони, става хубава игра, имаме си приказката с някой играчи, знаем се долу-горе кои какви сме. Влизам почти всеки ден във сайта на Рони и просто вече ей така по навик гласувам във BG Top10 за Рони! И може ли сега тоя да ми сложи гаг за един ден. Преди мен беше гагнат друг играч за 7 минути. Преди това някъв си "Ivan4o" (или нещо от сорта беше ника) написа в чата "deba" и не беше гагнат... Да кажеш и аз да съм му сложил накакви стабилни псувни, не съм.. Не ми е проблем, ще си изтърпя гаг-а, рядко бивам гагнат обаче тоя така да се изгаври с 1 ден... Да си имаме уважението! Как някои играчи за 7 минути други за ден? Ще го мине гаг-а и от тука нататък ще следя вече за най-малкото в сървъра! Който не бива гагнат, ще летят админи, тез и без това повечето се мислят за месии и не си вършат 10% от работата, но това е друга тема които всеки е запознат с нея. Ставал съм свидетел и админ да не гагва, защото той и псуващия играч са "гъсти".

Най-отгоре
puFi_mIx
Sun Apr 14 2013, 19:39
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
А ти си сляп и не виждаш, че ти махна гаг-а на 5-тата минута .. Хои се снимай..
Най-отгоре
I see dead people!
Sun Apr 14 2013, 19:41
Марио
Регистриран потребител #6732
Регистриран: Wed Aug 22 2012, 01:54
Град: Бобов дол
съобщения: 137
До голяма част си прав, но в интерес на истината има играчи (може би и ти в случая си такъв), които системно обиждат или се държат надменно и получават наказания за ден и отгоре. В зависимост от това кои админи са в сървъра и кой с кого се познава и пр. Колегата може да е решил да те гагне ако преди това си обидил някого, но не те е наказал или ако имаш по-ранен гаг за въпросния ден. Ако не, той да даде мнение по въпросната тема.

Ако pufi е прав, темата да се заключи.

[ Редактирано Sun Apr 14 2013, 19:41 ]
Най-отгоре
MaxPayne
Sun Apr 14 2013, 20:08
tedyo
Регистриран потребител #6994
Регистриран: Wed Feb 06 2013, 20:08
Град: Шумен
съобщения: 11
Не, не съм видял, че ми е махнал гаг-а, защото не съм предполагал, че има такива намерения! А към I see dead people! - нито едно от предположенията ти не е вярно! Нито обиждам системно, нито се държа надменно, нито преди това съм обидил някой не съм бил гагнат и не нямам по ранен гаг днес, даже не помня кога беше последният ми гаг, сигурно преди няколко дена, да не кажа седмица.
Най-отгоре
Feed me more
Sun Apr 14 2013, 20:33
Гост
Приятел може да е станало грешка,защото и аз съм искал да гагвам някой за малко време а ми се е бъгвала системата и е удряла гаг за ден.И съм махал гага на играча след изтичане на времето което съм преценил ако е още в играта.Може да е някой нов админ и още да се учи да борави с тези неща а и стар да е не са изключени грешки както знаете системите се объркват понякога.
А и най-точно администратора може да каже какво се е случило
Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Sun Apr 14 2013, 20:51
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
айде моля ти се за 1 гаг да правиш тема и драма..кво става няма да можеш да ги псуваш ли или няма да имаш връзка с гаджето? имаш команди мишката и монитора никой не ти ги е откраднал, клавиатурата също си е при тебе, играй..
Най-отгоре
MaxPayne
Sun Apr 14 2013, 21:18
tedyo
Регистриран потребител #6994
Регистриран: Wed Feb 06 2013, 20:08
Град: Шумен
съобщения: 11
puFi_mIx написа ...

А ти си сляп и не виждаш, че ти махна гаг-а на 5-тата минута .. Хои се снимай..


"Хой се снимай" ти ве! Какво лъжеш, че ми е махнал гаг-а?! Аз ли съм сляп или ти
Най-отгоре
puFi_mIx
Sun Apr 14 2013, 22:05
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Ми бате ... Аз видях, че го махна и ако не се бъркам беше твоя гаг...
Най-отгоре
MaxPayne
Sun Apr 14 2013, 22:08
tedyo
Регистриран потребител #6994
Регистриран: Wed Feb 06 2013, 20:08
Град: Шумен
съобщения: 11
Не е моят
Най-отгоре
l0r
Sun Apr 14 2013, 23:37

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Ключ и коша.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System