Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / Смахнат админ ?!? WTF - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Смахнат админ ?!? WTF
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Maximus
Mon Mar 30 2009, 21:17
Гост
някаф админ Ev1L_Dev1L влиза убивам го оня ме слейва пиша му що ме слей ВЕ ? оня не ми отг а ме гагг и при това не за 7 мин а за 1 ден ? като преди това не съм имал др гагг ... просто много си позволява тоя ..имам свидетели sTn`ye , Zemiii , r1gAn бяха там .. нз дали са видяли но .. флезе убих го слейна ме писах що оня ме гаггна и излезе да не го види др админ .. просто.. ника ми е
"Nwo > Maximus" просто... опитах да напрая скрийншотове уж цъкнах да направя после ги няма у цс-а .. но комент .. ако може поне гагг-а да ми се махне .. оня админ другия път ще го хвана подготвен и ще пострада но така е в хубави сървъри с смс админи .. праят си квот искат
Най-отгоре
HobGoblin
Mon Mar 30 2009, 21:23
Гост
нямаш доказателство
Най-отгоре
Ragga*
Mon Mar 30 2009, 21:33
Гост
Най-отгоре
WHITE_POWER
Mon Mar 30 2009, 21:47
Гост
е аз мога да потвардя че тоя evil_devil е помяр и не се учудвам ако го е наравил тва
Най-отгоре
Addicted
Mon Mar 30 2009, 21:59
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
Maximus написа ...

някаф админ Ev1L_Dev1L влиза убивам го оня ме слейва пиша му що ме слей ВЕ ? оня не ми отг а ме гагг и при това не за 7 мин а за 1 ден ? като преди това не съм имал др гагг ... просто много си позволява тоя ..имам свидетели sTn`ye , Zemiii , r1gAn бяха там .. нз дали са видяли но .. флезе убих го слейна ме писах що оня ме гаггна и излезе да не го види др админ .. просто.. ника ми е
"Nwo > Maximus" просто... опитах да напрая скрийншотове уж цъкнах да направя после ги няма у цс-а .. но комент .. ако може поне гагг-а да ми се махне .. оня админ другия път ще го хвана подготвен и ще пострада но така е в хубави сървъри с смс админи .. праят си квот искат

пич като стане такова нешто прави снимка демо ... за да има доказателство ... и така ше может главните админи да го санкционират
Най-отгоре
DSGL
Mon Mar 30 2009, 22:01
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Админите им исти4a срока то4но утре затова не се притесняваи пове4е
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System