Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Автоматично ме свързва с някакъв сървър??? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] Автоматично ме свързва с някакъв сървър???
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
z_i_k_o
Sat Jun 29 2013, 20:28
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Ко
Най-отгоре
fearleSS
Sat Jun 29 2013, 20:38
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Като влезна в сървъра и ми излиза .exe
в моя също днес стана така, оправих проблема!
Моля главните да влезнат в папката на сървъра и да намерят файла: motd.cfg да изтрият това което имат вътре или по-точно да сложат както в другите сървъри, запаметете файла и свойства read only ще се оправи! Като влезете във файла ще видите http:// някакви числа /cstrike нещо такова..
Най-отгоре
puFi_mIx
Sat Jun 29 2013, 20:46
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Как да се справим с досадния "Slowhacking"

Точка номер 1

Най-основния и разпространен Slowhacking е този, който се слага даден сървър над "New Game" след като сте влезли в даден сървър .

Най-добрият начин , за да избегнете проблеми с този плъгин е от самото начало когато си инсталирате CS/Half Life е да отиде в директория на цс "cstrike/resource" или за хл"valve/resource" за да намерите файла "GameMenu.res" - на него давате дясно копче, свойства и цъкате на "Read-Only" .

Ако не сте го направили в началото все ще се намери сървър, в който да го има този Slowhacking и да са ви го лепнали . При евентуален такъв проблем отиде в директория за цс cstrike/resource за хл valve/resource и намерете файла "GameMenu.res" и заместете файла с ТОЗИ.

Точка номер 2

Другият разпространен Slowhacking ,който се среща напоследък променя някой от cfg файловете и при влизане в играта ви свързва към определен сървър.Примерно ако натиснете на някоя опция от менюто и ви конектва към определен сървър,проблема се решава по следния начин.Във файловете config.cfg и userconfig.cfg търсите някъде където има написано connect 123.45.678.90-(пример) триете тези редове и запазвате промените.Проверете и файловете joystick.cfg,language.cfg,autoexec.cfg и valve.rc- този файл го има в папките cstrike и valve вътре трябва да има същите редове connect (ip -то) .За всеки случаи проверете ако имате папки cstrike_bulgarian или valve_bulgarian и във тях ги има тези файлове config.cfg и userconfig.cfg.


Точка номер 3

Друг Slowhacking е "Loading Dialog Baner" по простичко казано банер, който ви се появява над лентата със зареждането след влизането в даден сървър

За съжаление при този вид Slowhacking вие няма как да се защитите предварително . Начина на премахване на този Slowhacking е следния - отиде в директория "valve/resource" и намерите файловете "LoadingDialogNoBanner.res ;LoadingDialogNoBannerSingle.res; LoadingDialogVAC.res и LoadingDialog.res" и ги изтривате или най добре ги заменете със други които не са преправяни , за да не ви остават банера/и отивате в директорията " за цс cstrike/gfx за хл valve/gfx" там трябва да търсите необичайни папки като "images", имена на вериги и т.н. , за по сигурно проверете всички папки освен "env" и прегледайте всеки файл.

Точка номер 4

Съществува и друг Slowhacking и той е "ScoreBoard Loading" или по просто казано , при който като натиснете TAB т.е. статистиката на убийства/смърт/ping и т.н. отгоре да ви се появява банер .

Този плъгин за разлика от "Loading Dialog Baner" може да се защитите . За да нямате проблеми най-добре отиде в директория "за цс cstrike/ /resource/UI за хл valve/resource/UI" и намерите файла "ScoreBoard.res" - давате десен бутон, "Опции/Оptions" и давате на "Read-Only" .

Най-вероятно ще се намери сървър, в който да има такъв Slowhacking и вие да го хванете, за да премахнете този проблем трябва да отиде в директория за цс cstrike/resource/UI за хл "valve/resource/UI" и да намерите файла "ScoreBoard.res", и да го заместите с нов файл, но преди това трябва да отворите файла "ScoreBoard.res" ( Най-добре с Notepad ++ ) и да намерите следния ред ( един от последните ) :

"image" "gfx/vgui/scoreboard"

Отивате там където е посочено т.е. в директорията "за цс cstike/gfx/vgui за хл valve/gfx/vgui" и да намерите файла, който е посочен и да го изтриете . ( Ако няма такъв файл още по-добре .

Точка номер 5

Има още един вид Slowhacking и той е този, при който като влезете в даден сървър ви сменя .cfg и ви bind разни копчета, които като ги натиснете излиза някое IP на сървър . Ако са ви прецакали файла може много лесно да го оправите като си изтеглите нов.cfg файла и го заместите с вашият "configs.cfg ".

За да нямате проблем с този Slowhacking отидете в директорията "за цс cstrike за хл valve" и намерете "configs.cfg" . Натиснете дясно копче , Опции/Options и дайте на "Read Only" .


by link
Най-отгоре
EH!DE
Sat Jun 29 2013, 21:23
BASS_MANIA
Регистриран потребител #7374
Регистриран: Mon May 20 2013, 17:08
съобщения: 22
Така мисля че се справихме с проблема,но от там идва въпроса "Как?". Аз не играя никъде освен в Ro-Ni и още една известна верига,но се случи така че тези ИП-та на сървъри,за които не съм чувал се появиха изведнъж от Ro-Ni ?
Най-отгоре
puFi_mIx
Sat Jun 29 2013, 21:25
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Never Give Up ! написа ...

Така мисля че се справихме с проблема,но от там идва въпроса "Как?". Аз не играя никъде освен в Ro-Ni и още една известна верига,но се случи така че тези ИП-та на сървъри,за които не съм чувал се появиха изведнъж от Ro-Ni ?

Просто е. Хакнали са рони и от там по вас ходят паразитите
Най-отгоре
EH!DE
Sat Jun 29 2013, 21:53
BASS_MANIA
Регистриран потребител #7374
Регистриран: Mon May 20 2013, 17:08
съобщения: 22
Ил ил ил ил иллллллл паразити,бактерии,микроби илллллл дано повече няма подобни проблеми
Най-отгоре
soak
Sun Jun 30 2013, 12:08
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Проблемът бе оправен още вчера.. В момента търсим източника.

п.с. пуфи ние не използваме slowhacking..
Най-отгоре
Уебсайт
puFi_mIx
Sun Jun 30 2013, 12:38
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
soak написа ...

Проблемът бе оправен още вчера.. В момента търсим източника.

п.с. пуфи ние не използваме slowhacking..

Знам, но ще им е от полза мисля.
Най-отгоре
CHe!
Sun Jun 30 2013, 21:46
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Ново 20 .... влизам в ДМ и след около 30 сек ме редиректва някъде си ....
Най-отгоре
fearleSS
Sun Jun 30 2013, 22:00
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Не знам какво става, влизам във aim сървъра и на мотд екрана ми излиза оная кукла от SAW под него пише за някакъв сръбски сървър и ИП-то му... Преди броени минути някакъв пише в сървъра ми администратор еди си кой смени името от еди си какво на еди си ко.. Директно прехвърля играча към някакъв чужд сървър :X Какво става, тия дни нещо...
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System