Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Проблем - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблем
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
XxVeLkAtAxX
Wed Jul 03 2013, 13:23
XxVeLkAtAxX
Регистриран потребител #4914
Регистриран: Sat May 28 2011, 13:56
Град: Пазарджик
съобщения: 41
Моля да се прочете!!!
Значи, имам проблем, който е свързан с слушалките и микрофона. Когато си пусна играта, и съм със слушалки, техния ефект е да разбереш от къде идва противникът и за тази цел лявата от дясната слушалка е разделена. Когато съм само с слушалки това е наред. НО когато си включа микрофона (външния, защото този на лаптопа е шит) и го наглася да се чувам добре, слушалките ми се прецакват и не различават ляво от дясно - всеки звук е разпределен по равно, което прави разкриването на противниците по трудно - знаеш, че са наблизо, но не точно къде. С Windows 7 съм. Другият вариант е, когато и двете неща са ми включени, външният микрофон не се активира, а се активира този на лаптопа и постоянно пращя. Когато влезна в настройките да изключа микрофона на лаптопа, другият не се активира. Така, че или играя с хубав микрофон и слушалките ми се прецакват, или слушалките са ми наред, а микрофона - не. Какво трябва да направя? Благодаря ви за отделеното внимание.
Най-отгоре
puFi_mIx
Sun Jul 07 2013, 18:10
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Провери дали си с точните драйвъри. Обнови ги и си поиграй до колкото е възможно с настройките. В най - лошият случай звуковата карта ти е щета, но по-скоро драйвърите.
Най-отгоре
CBaJleH
Sun Jul 07 2013, 18:28
Гост
По скоро да измислиш решение да не пръщиш с микрофона на лаптопа и с него да си караш.
Най-отгоре
SlaB
Mon Jul 08 2013, 12:21
Регистриран потребител #3723
Регистриран: Mon Apr 26 2010, 02:29
съобщения: 367
Control Panel -> Sound -> Recording -> Microphone ( не FrontMic ) и си го настройваш
Най-отгоре
unman
Tue Jul 09 2013, 15:32
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
puFi_mIx написа ...

Провери дали си с точните драйвъри. Обнови ги и си поиграй до колкото е възможно с настройките. В най - лошият случай звуковата карта ти е щета, но по-скоро драйвърите.

брат ми , да ти изгори процесора , пак ще викаш ,че са драйвърите
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System