Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Бан в ghost mode... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] Бан в ghost mode...
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
castiel
Sun Oct 06 2013, 16:06
Регистриран потребител #4378
Регистриран: Tue Aug 17 2010, 14:34
съобщения: 22
За пореден път..... Не ви ли омръзна ? Един път в месеца влизам да цъкам и въпросния админ Watch me! ще ме банне за wall в GHOSTMODE сървъра....... Добре бе.. Моля да ми бъде махнат бана, понеже нямам никакъв хак и е крайно време админите да бъдат наказвани с по 1-2 седмици без права иначе се обезмисля всичко.. Той може да си банва когото си реши по колкото пъти си иска и накрая с едно извинявай да се измъкне без никакво наказание...
Ето ви демо, скрийнове и всичко да се нагледате...

Снимки:
link
link
link
link
link
link
link
link
link
link

Демо:
link

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] ?? ???? ???????? ?? ???? ??????? ??????? Watch me!.
[AMXBans] ???????? 158 weeks, 3 days, 16 hours, 32 minutes and 2 seconds ?? ????????? ????.
[AMXBans] ???: 4upakabra
[AMXBans] ???????: Wall + ss
[AMXBans] ?? ?????? ?????? ????????? @ cs.ro-ni.net
[AMXBans] ??? SteamID: STEAM_ID_LAN
[AMXBans] ??? IP: 77.71.4.49
[AMXBans] ===============================================
Kicked : ?? ???????? ?? ???? ???????. ??????????? ?
Най-отгоре
Watch me!
Sun Oct 06 2013, 18:15
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
не те знам но бяхме 3 админа и ти искачаш и почваш да ги точиш моето демо е тук: link нека някои да прегледа и да си каже мнението.а за оставане без права 1-2 седмици не мислиш ли че аз съм наи-постоянен и това може да ми е първи грешен бан а и за всеки бан си имам демо
Най-отгоре
castiel
Sun Oct 06 2013, 20:25
Регистриран потребител #4378
Регистриран: Tue Aug 17 2010, 14:34
съобщения: 22
Загледай се по-добре в демото и ще видиш, че изкачам и почвам да ги цепя или защото някой друг вече ги стреля или защото виждам сенките, когато мърдат... И когато видя някой и започна да го стрелям се приближавам към него, за да не може да избяга и така го следя докато не го убия... Може и 15 админа да сте, но това не значи, че сте по-невидими от "нормалните" играчи... Ако искаш и 24/7 бъди онлайн, но за да баннеш някого трябва да си напълно сигурен, че е с хак.. А не да банваш и да разчиташ на това, че хората няма да се оплачат във форума за сложеният им бан примерно или пък с едно извинявай ще се размине ситуацията.. За това щом само при едното съмнение даден играч се банва, значи трябва и админа да си понася последствията от грешното съмнение.. Защото сега ти си цъкаш в сървъра нали? А аз съм грешно баннат и цял ден не мога да вляза... Заради товето "съмнение" за хак..&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by castiel&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sun Oct 06 2013, 20:28 ]
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Sun Oct 06 2013, 20:41
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
Точно защото се съмнява ти е направил снимки...Пък това,че хората с права да ти махнат бана са заети хора е отделен въпрос.
Най-отгоре
BreathTaker
Sun Oct 06 2013, 21:31

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Играчът е чист, наказанието е премахнато.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System