Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Съмнения за хак - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Different
Sat Jan 18 2014, 15:04
Регистриран потребител #8104
Регистриран: Sat Jan 18 2014, 14:53
съобщения: 2
Здравейте, имам демо на почти цял мап и искам да ви го покажа за да ми кажете драги Админи, защо некои хора просто знаят кой къде е, и направи идват и ни даряват със "Главичка"
Ето го и демото: link
п.п. За съжаление не направих снимка на IP защото мапа почти свърши, а време почти нямах и трябваше да напусна сървара за да не ми поднови демото на другият мап
Но въпреки това, поне да се знаят никовете на въпросните играчи и да се следят от админ
Поздрави!<br/><br/><p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;">Edited by Different,/p>

[ Редактирано Sat Jan 18 2014, 15:05 ]
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Sat Jan 18 2014, 15:52
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Не знам аз дали имам право да пиша по такива теми, ако нямам, извинете ме.

И така, по темата, пич, прегледах ти демото, ти сам написа "kalitar". Не съм играл много мода, но съм наясно за какво става въпрос и ще ти кажа, че стоиш на доста очевидни места. Както видя като беше на кубчето към края и те улучиха, не стреляха по теб. Индекс не виждам да ползва wall, към края като ги предизвика успя да го вземеш, той си нямаше на идея, че си там, макар да ги информира. А пък авенджър и тй ми изглежда чист. Според мен и двамата са си сложили слушалките и звука на макс и като си подскачаш те чуват и... те обезглавяват. Освен това, пич, ще ти кажа, че човек без звук ще го нокаутираш много бързо с подскоците, но с тях си лесна плячка за тези със звук. Както написах малко по-горе, мисля че точно това те издаваше и водеше до смъртта ти. Но това е само моето мнение.

Пак повтарям, ако аз нямам право да пиша по такива теми, delete this post. Просто реших да си изкажа мнението, след като изгледах демото.
Най-отгоре
Different
Sat Jan 18 2014, 16:00
Регистриран потребител #8104
Регистриран: Sat Jan 18 2014, 14:53
съобщения: 2
xBs` PomPa man написа ...

Не знам аз дали имам право да пиша по такива теми, ако нямам, извинете ме.

И така, по темата, пич, прегледах ти демото, ти сам написа "kalitar". Не съм играл много мода, но съм наясно за какво става въпрос и ще ти кажа, че стоиш на доста очевидни места. Както видя като беше на кубчето към края и те улучиха, не стреляха по теб. Индекс не виждам да ползва wall, към края като ги предизвика успя да го вземеш, той си нямаше на идея, че си там, макар да ги информира. А пък авенджър и тй ми изглежда чист. Според мен и двамата са си сложили слушалките и звука на макс и като си подскачаш те чуват и... те обезглавяват. Освен това, пич, ще ти кажа, че човек без звук ще го нокаутираш много бързо с подскоците, но с тях си лесна плячка за тези със звук. Както написах малко по-горе, мисля че точно това те издаваше и водеше до смъртта ти. Но това е само моето мнение.

Пак повтарям, ако аз нямам право да пиша по такива теми, delete this post. Просто реших да си изкажа мнението, след като изгледах демото.


разбирам те на къде биеш пич, но аз не цъках за ранк а да изкарам на яве ако има програмист, сеш ли се ?
а колкото до звукът, и със него сам на ти преди дори са ме банвали от Ghost-а заради "хак"
Просто ако може някой админ да се изкаже по случая
Най-отгоре
avengeR
Sat Jan 18 2014, 16:05
avenger
Регистриран потребител #5216
Регистриран: Wed Aug 03 2011, 16:33
съобщения: 48
линк.Ето го мойто демо
Най-отгоре
[*_*] Voice
Sat Jan 18 2014, 16:05
Ivaka
Регистриран потребител #7836
Регистриран: Mon Oct 07 2013, 12:56
Град: #Бургас
съобщения: 37
аз мога да ти кажа всичко брат , те си skype-ят 3-мата (avengeR,indeX и Watch me!) всеки път си сменят отборите да са от 1 отбор и си подсказват и т.н .. а и дори 1-ния е админ .. поздравления за избора на админи .. опаа ми той даже е само 1 .. :.
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Sat Jan 18 2014, 16:09
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Аз писах като бивш админ (не тук), пич. Това, че го даваш Stealthy не значи, че си ранкер. Разбрал си ме погрешно, за което нямаш вина, разбира се, аз съм си виновен, че не се изразих правилно. Този коментар е само, за да се доизясня. Моето мнение е, че те на това демо нямат помощни средства. Pre-shooting the obvious spots ain't hacking. Добавям отново, че съм бил админ, но за жалост вече не съм, защото сървърите, в които бях админ са спрени. Аз съм дотук, отсега спори с другите, просто доизяснявах.
Най-отгоре
Watch me!
Sat Jan 18 2014, 16:11
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
аз също мога да ти кажа нещо брат ти си едно детенце което не може да играе нито си скайпим нито нищо ама ти как да знаеш ти си знаеш твоето за тебе секи 1 играч който е малко по-добър от теб е хак днеска Дифферент на асаулт като ги биеше ти викаш че или е лъкер или не е чист това показва колко ги разбираш работите да казваш хакер на хора дори които не познаваш нито като стил на игра нито като човек
Лек ден
Най-отгоре
MASHINATA
Sat Jan 18 2014, 16:30
Александър
Регистриран потребител #7835
Регистриран: Fri Oct 04 2013, 19:15
Град: Шумен
съобщения: 23
[*_* написа ...
Voice]
аз мога да ти кажа всичко брат , те си skype-ят 3-мата (avengeR,indeX и Watch me!) всеки път си сменят отборите да са от 1 отбор и си подсказват и т.н .. а и дори 1-ния е админ .. поздравления за избора на админи .. опаа ми той даже е само 1 .. :.

Възхищавам се на твоят правопис А тази тема ,може да се изтрива направо ,защото нито avengeR ,нито indeX използват "хак" Иво (voice) радвам се за теб , продължаваш да си държиш на "приятелите" . Сега искам да си седнеш на стола и да измисляш нови лъжички
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Sat Jan 18 2014, 17:19
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
Тоя войс е за некой психодиспансер
Най-отгоре
[*_*] Voice
Sat Jan 18 2014, 17:45
Ivaka
Регистриран потребител #7836
Регистриран: Mon Oct 07 2013, 12:56
Град: #Бургас
съобщения: 37
тез пък да съм казал че е хак ? всеки ден си говорят ама не вий си знаете вашето , злобара някакъв изтръскан от не знам си къде вече хеад админ направо , а ти димка тих те искам и ти им знаеш простотийте !!! и watch жалко че съм детенце , само дето съм по голям от теб ама тва на живо ще си го доуточним Хайде аз повече нищо няма да пиша на смешници като вас , обиждам защото вече ми писна от такива смешници . ЛЕК ДЕН !
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System