Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / Man_TennYs0n - ЗАЩО МЕ БАНН БЕЗ ПРИЧИНА - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Man_TennYs0n - ЗАЩО МЕ БАНН БЕЗ ПРИЧИНА
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
deagle
Wed May 20 2009, 02:50
Гост
Man_TennYs0n АИДЕ ОБЯНИ СЕГА НА СИЧКИ ЗАЩО МЕ БАНН ОТ ХНС СЕРВЕР И НЕ МЕ ПУСКА В НИТО 1 ДР. СЕРВЕР ИСКАМ ДА ЗНАМ КАЗА МИ 1 В 1 НА ХНС ВЛИЗАМ И БАНН ЗАЩОТО САМ ИЗПОЛЗВАЛ ХАК ДА ДОКАЖЕ МОИТО ДОКАЗАТЕЛСТВО Е В АМХ БАНН-А

[ Редактирано Wed May 20 2009, 02:55 ]
Най-отгоре
DSGL
Wed May 20 2009, 10:05
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Какво доказателство че са те баннали?Имаш ли снимки демота от тогава?Не пиши с големи букви това в форумите се талкува като викане(което в момента не е в твоя полза.Оправи си пост-а ако имаш някакво доказателство го постни и вече,главните щи решът проблема но без доказателства не става...
Най-отгоре
deagle
Thu May 21 2009, 16:51
Гост
Брато какво доказателство ??? че ме е банн като ме банн аз не мога да вляза и да правя мислия че ман трябваа да даде обяснение а ? аз не мога да направия доказателство да даде нещо демо. ако изкате питаите целия сървер да видите дали сам хак писна ми да банват някви глупави админи поне ми махнете банн а друго неискам че не мога да играя
Най-отгоре
BreathTaker
Thu May 21 2009, 20:07

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
виж тук такава е процедурата .. или имаш доказателство че не си хак или .. бана ти остава ! и спрете с безмислените теми МОЛЯ ВИ !!! Само ако имате Доказателство тогавааа .. мисля че темата е безмислена и трябва някои Модератор : КЛЮЧА –––“ КОША

[ Редактирано Thu May 21 2009, 20:08 ]
Най-отгоре
deagle
Thu May 21 2009, 20:35
Гост
баннат сам в хнс-то а не мога да играя в класика поне там
Най-отгоре
nz[E]
Thu May 21 2009, 20:39
Гост
-x7m- Като незнаеш за какво става въпрос,откъде накъде ще пишеш.Въпросният админ трябва да каже защо го е банал.В сървър на хнс как може,някой да играе с хак.Има и хлгуард,така че неможе и да влезне с bhop script.Няма нужда и от longjump script,защото сървъра няма ljstats.Следователно има някъква друга причина за бана му.:)
Най-отгоре
deagle
Thu May 21 2009, 20:48
Гост
брао брато обчсни му го ... искам ман да доиде и да каже сичко не админите с админи да се защитават точно в хнс то си цъкам за кеф а не сам франгер.
Най-отгоре
BreathTaker
Thu May 21 2009, 22:11

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
да добре поправям се .. съжелявам не видях че това е за Hns .. deagle извинявам се
Най-отгоре
deagle
Thu May 21 2009, 22:28
Гост
Няма проблем ма са като сам банн в хнс-то сам банн и в класика а аз в др сервери не играя само в ро-ни моля някои админ да ми махне банн-а защото няма каде да играя пиша се sAd?!.-s1b0x?!asdas моля да ми буде махнат банн-а
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System