Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / Map Change NON STOP/Man_TennYs0n/ - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Map Change NON STOP/Man_TennYs0n/
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
imp2win
Mon May 25 2009, 22:46
Гост
Здравейте , прави ми лошо впечетление , че избрания от екипа Man_TennYs0n за администратор в Hide N Seek сървара си мисли , че играе само той , при присъствието на още 17 играча.Ето за какво става въпрос , случи ли се така , че да играем карта , която му е неудобна , не му харесва той я сменя.Като трябва да се вземе под внимание , че преди това "неудобната карта" е била избрана от останлите 16 17 играча.И вота за карти започва , за начало пробва Nak2_R не става , но човекът си е упорит и повтаря вота но със falldown ,обикновенно следва отказ , минаваме на freak town и вече естествено играчите засипани от предходните вотове се съгласяват и така играем карта , избрана от Man_TennYs0n и още 2ма други.Подкреил съм казаното по-горе със снимков материал , към който има препратка в края на темата.
Ще използвам темата за да изразя и едно лично мнение , което мисля , че се споделя и от много дурги трезвомислещи редовни играчи в Hide N Seek сървъра.Man_TennYs0n не може да се похвали с богат речник , нито с прваилен подход към останалите , много често е пристрастен пр кикове , банове , слай , не мисля , че е добър админ , може и да е , но не го и показва , е няма и защо да се лъжем , той е още дете Мисля , че бихте могли да прочетете преди да изтриета темата , и да се замислите дали е в интерес на сървъра , на останалите играчи неговото бъдещо администриране.
Сега както обещах и снимките:
Снимка
Снимка

П.С Поздравления за сърварите , хоста е стабилен , на моменти не е на ниво , но бързо бива оправен.От вас зависи дали ще се налага да добавям нови снимки с успешни/неуспешни вотове дело на /Man_TennYs0n/


[ Редактирано Mon May 25 2009, 23:02 ]
Най-отгоре
KOTAPAK
Mon May 25 2009, 22:53
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Качи снимките в link
Най-отгоре
xeatr__20
Wed Jul 01 2009, 18:11
Гост
Едно немога да разбера - какво по-точно показват снимките Първо админа има право да сменя мапа пък и играчите сиг са искали нов мап,второ тия снимки може да са били от различни месеци - тоест няма определено време,първата даже не докава кой админ е сменил мапа.....Даже не доказват в кои сървър е станало (неможе до 100% да се докаже къде и кога е) а и видях някъв NoMyaC което ме кара да се замисля дали сървъра е друг който ползва муак....И да се докаже едва ли ще му махнат правата...

[ Редактирано Wed Jul 01 2009, 18:18 ]
Най-отгоре
Addicted
Wed Jul 01 2009, 18:17
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
X t M МИСЛЯ ЧЕ ТИ КАЗАХ ЧЕ МИ ПИСНА ДА ТЕ ГЛЕДАМ КАК СПАМИШ !!!!!!!!! КРАИ СИЧКО КОЕТО СМЕТНА ЗА СПАМ ШЕ БЪДЕ ИСТРИТО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

По темата мисля че това не е единственото провинение на този админ !!!!! често хора се оплакват от него мисля че трябва да бъде наказан
Най-отгоре
xeatr__20
Wed Jul 01 2009, 18:20
Гост
Много хора може да се оплакват но сигурно само 1 има право ,а дори сигърно нито един не казва цялата истина.
Най-отгоре
Addicted
Wed Jul 01 2009, 18:28
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
xeatr__20 написа ...

Едно немога да разбера - какво по-точно показват снимките Първо админа има право да сменя мапа пък и играчите сиг са искали нов мап,второ тия снимки може да са били от различни месеци - тоест няма определено време,първата даже не докава кой админ е сменил мапа.....Даже не доказват в кои сървър е станало (неможе до 100% да се докаже къде и кога е) а и видях някъв NoMyaC което ме кара да се замисля дали сървъра е друг който ползва муак....И да се докаже едва ли ще му махнат правата...




пич много ясно се вижда на снимките !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Най-отгоре
Mr.Happy aka B4k.
Thu Jul 02 2009, 12:30
Mr.Happy
Регистриран потребител #559
Регистриран: Mon Jun 30 2008, 10:54
съобщения: 205
случайно да е сменил картата автоматично ? тука забравяте момента за ВОТ ! .... има и опцията : Не мерси не ми се сменя картата !
Щом са сменили картата вота е положителен ,не мога да разбера за кво Мрънкате ?
Най-отгоре
bhop4o
Sat Jul 04 2009, 20:25
Гост
Първо здр алл та по темата:

тъй като често играя хнс сам виждал манн теннисион и да виждал съм да сменя маповете.Ама те сички викат (ами тоя мап не ме кефи) (аре вотемап 3-4-5-6-7-8-9- и натан) и той просто няма ко да напрай а понякога дори не му кимва другите какво искат.

Съжелявам ако спамя

и аз съм разочарован от манн теннисион

[ Редактирано Thu Jul 09 2009, 20:41 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System