Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / Hide'n'Seek :) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Hide'n'Seek :)
Отиди на страница  1 [2] 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
RuL3Zz
Fri Aug 28 2009, 19:00
Гост
Само на клипа щи кажа че повечето скоци не са чисти но няма те срамя тук пред другите
Най-отгоре
Bs.socrazy_
Fri Aug 28 2009, 19:03
Гост
Амм.. Ами necessary аз ще направя клипа и ще ти дам да го конвентираш ако искаш.. То заради конвента се губи качеството Амм еХ може да го свържа с някои трикове ама не със всички..
Rullz.. Ако мислиш че съм направил нещо кажи да ти пратя демотата да ги прегледаш и да ми покажеш каде е това точно за което коментираш?



[ Редактирано от exTreme ]

Не пиши пост след пост, използвай този бутон!

[ Редактирано Sat Aug 29 2009, 14:12 ]
Най-отгоре
NoobSaibot
Fri Aug 28 2009, 20:06
Гост
SoCrazy мога само да те поздравя много си добър израдвах се не ппред последния скок на клипа (там на Рууфтопс) никога не съм се замислял да скоча до там...жалко че не мога да правя клипове за да ти помогна ..но ще попитам фр-та дали случайно могат за да направим нещо наистина добро
Най-отгоре
RuL3Zz
Fri Aug 28 2009, 23:07
Гост
so.crazy не ти искам демотата пич но река ми е 253 блок + демо и един трик на floppy го праиш с 5 страфе аз го правя с 12-13 и едва го взимам...замисли се малко не ти искам демота а до колкото до клип ето виш някой мой клип ако се осъмниш нещо за скриптове хакове и такива неща пиши и ти качвам демотата веднага
link
link
Най-отгоре
-=[Pr0luX]=-
Sat Aug 29 2009, 00:15
Гост
руллз изкефи ме на макс едно съмнение (не точно съмнение а удивление) как скочи с drop bhop jump на онова жълтото на 1-виа клип браво клиповете са супер направи едно демо със 253+ и няма скриптове просто си личи strafes...
Най-отгоре
foRmaL
Sat Aug 29 2009, 00:22
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
На RuL3Zz клиповете ако не всеки ден то през ден ги гледъм и се надъхвам;] A ще още повече се радвам, че играе в този сървър
Най-отгоре
RuL3Zz
Sat Aug 29 2009, 04:32
Гост
И на бронкс на трика кво му има ..... според теб там сам с дев слолмо сидеспеед 300 и малко гравити 600 ?..... е брат ела в 21-ви век плс когат сам праил статсове по 250-254,5 ти не си знаел кво е чикия сериозно

[ Редактирано Sat Aug 29 2009, 04:38 ]
Най-отгоре
BreathTaker
Sat Aug 29 2009, 17:21

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Сега без излишни постове, кой е по-добър или такива неща, сега какво въобще ще има ли такъв клип или?
Най-отгоре
RuL3Zz
Sat Aug 29 2009, 17:43
Гост
По добре даи клипа да го прави ninja kr или някой друг.Но сега като ми направят новия клип 1 пич от чехия ще се опитам да го навия да направи и на вас
Най-отгоре
Bs.socrazy_
Sun Aug 30 2009, 02:18
Гост
Rul3Zz.. /БРАВО за клиповете!/ Сериозно ти казвам че няма гравитация никаде!!! Сървъра ми е с мод, а ако си напред с материала ще знаеш ,че когато има мод и 200 пъти да напишеш гравитация, тя изобщо няма да се промени! . И сега да се върнем на темата! Да ще има нов клип, но демотата ще са готови чак след седмица, защото съм на работа през деня и нямам много време да се занимавам. Ако имате предложение относно конвентиране и запазване на качеството, Моля пишете, а не се отнасяйте в постове извън темата! И всъщност като се замисля, главният въпрос беше към админите: мога ли да направя клип за ро-ни хнс или не?
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System