Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / отново - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
fena01
Fri Sep 04 2009, 17:55
Гост
отново станах жетрва на 1 некад1рен админ злопотребяващ с правата си ! Вече правих 1 тема но виждам че не е имала смисал щото неса зети мерки админа е абоут ме и ме гагна безпричина искамо този път да яуя какво ще кажат админите ГЛАВНИТЕ!

link
Най-отгоре
exeqtR?
Fri Sep 04 2009, 18:08
Гост
Flash трябваше да снимаш конзолата малко по нагоре за да се види какво си писал а така си снимал само гаг-а иначе абоут наистина прави каквото иска както и кази
Най-отгоре
fena01
Fri Sep 04 2009, 18:11
Гост
какво има по нагоре в конзолата ? ако имаш снимка даи да видя щото несе сещам но че си правата кото исак 10000 % сам сагласен с тебе :П
Най-отгоре
kazi
Fri Sep 04 2009, 18:14
Гост
offf айде стига с вашите глупави теми ! Eто причината за GAG на FLASH каквото и да целите с тази тема има доказателство за GAG и той няма да бъде ПРЕМАХНАТ !

Най-отгоре
fena01
Fri Sep 04 2009, 18:17
Гост
това сиг ли си че сам го казал на админа НЕ несам
Най-отгоре
kazi
Fri Sep 04 2009, 18:19
Гост
xaxaxa айде почна се пич ти лафеше нещо с ABout ... и му каза това което е на снимката така че спри да ми се обесняваш защото ми писна да се занимавам цял ден с такива като теб които незнаят кога да си затворят голямата уста !

[ Редактирано Fri Sep 04 2009, 18:20 ]
Най-отгоре
aboutme
Fri Sep 04 2009, 18:20
Гост
Благодаря за светкавичния отговор на колегата , малко повече светлина да хвърля върху проблема на Флаш , влиза пита ме дали имам права викам да , и тои вика отдавна треаша да са ти маханти .. отговораям , че не е той човека . който преценява и обобщата , и някой го пита защо да му ги махат и той отговори некадарник .. и за да не товари целия сървър го гагнах за 1 ден , защото това не е сефте.
П.С Спрете да спамите темата с глупости целящи успех на смешната ви коалицийка ..
Най-отгоре
fena01
Fri Sep 04 2009, 18:23
Гост
така несам ти казвал некадарник и 2ро ти постоянно злопотребваш с пратавата си и несма аз този които решава на кои да се земат правата и на кои не а просот показвам на главните ква стока си и ти и кази затова че спри да ми оспамваш темта !
Най-отгоре
kazi
Fri Sep 04 2009, 18:27
Гост
fena01 има PIC ( ДОКАЗАТЕЛСТВО ) и аз станах свидетел как му го каза .... моля някой да делне темата или да я лок че ми писна ....
Най-отгоре
fena01
Fri Sep 04 2009, 18:30
Гост
Да иам доказателство което е достатчно надявам се а ти какъв свидетел си като си пристрастен и мн ясно че ще си на негова страна но чесно казано и ти неси кои знае какъв админ ;П
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System