Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / ... НАПРАВЕТЕ НЕЩО ПО ВАПРОСА!!! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
... НАПРАВЕТЕ НЕЩО ПО ВАПРОСА!!!
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
WHITE_POWER
Thu Mar 05 2009, 18:50
Гост
тоя naspoo нз за кой се мисли! Днеска цял ден по средата на играта точно когато вече сме загряли на дадената карта дава вот за aim_scout а като тръгне картата точно 5 мин играеме и сървара крашва от което всички губиме xp-to за 2-3 карти назад освен тва след поредния краш след като му теглих една сосна ме гагна за 24 4аса (вярно че го нахулих ама имам палното основание!)

P.S. направете нещо по вапроса със смс "админите" писна ми вече от лапета дето крадат телефоните на майкте си и почват да си мислят че сървара е техен (не съм само аз на това мнение)
Най-отгоре
Dying tallent
Thu Mar 05 2009, 19:18
Гост
P.S. направете нещо по вапроса със смс "админите" писна ми вече от лапета дето крадат телефоните на майкте си и почват да си мислят че сървара е техен (не съм само аз на това мнение)


Абсолютно те подкрепям ! В 90% от случаите, когато вляза да играя виждам злоупотреба с правата от смс админ. Просто нямам желание да се занимавам да правя скрийнове и демота. От друга страна пък, трябват пари за поддръжка на машините и евентуално нови такива и явно това е цената.
Най-отгоре
WHITE_POWER
Thu Mar 05 2009, 19:28
Гост
еми или ше чакаме промяна или ше ги оставиме вапросните смс админи да си цъкат сами - то данеби тва да е еднствения сървар за 1.6
Най-отгоре
screamer
Thu Mar 05 2009, 19:30
Гост
не че съм админ тука де но направете по 2-3 скреена и ги постнете и правата му отивам!
Най-отгоре
cs-4o4o
Thu Mar 05 2009, 19:35
Гост
Абсолютно съм съсгласен със WHITE_POWER това не е веднъж или два пъти...това е постоянно. Днес: 1.MaPuXyaHa дава вот за aim_scout-----отхвърля се.
2.отново дава, и вече се приема.
3. Влиза WRANING KASHON PROBLEM. Той пък нз какво му е ама изглецда много зле. Искате ли друг мап "НЕ". Появява се вот за duts2002 i dust2006... Нямам думи. Mitev тряабва да направиш нещо. Положението е не съвсем, но почти извън контрол. Предполагам че както другите главни администратори на други сървари не искат админи освен тези които те са избрали и знам че всичко това правиш за пари с цел закупуване на нови машини, обаче мисля че има и други начини да се набавят парите. Тук давам няколко линка към снимки нямащи общо с темата, но все пак да види Mitev за какво става въпрос и обещавам че ще направя тема само със снимки на некоректни админи.
link
link
link
link
Най-отгоре
Battleman
Thu Mar 05 2009, 19:35

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Както каза screamer, в празни слова не вярвам...
Най-отгоре
cs-4o4o
Thu Mar 05 2009, 19:36
Гост
cs-4o4o написа ...

Абсолютно съм съсгласен със WHITE_POWER това не е веднъж или два пъти...това е постоянно. Днес: 1.MaPuXyaHa дава вот за aim_scout-----отхвърля се.
2.отново дава, и вече се приема.
3. Влиза WRANING KASHON PROBLEM. Той пък нз какво му е ама изглецда много зле. Искате ли друг мап "НЕ". Появява се вот за duts2002 i dust2006... Нямам думи. Mitev тряабва да направиш нещо. Положението е не съвсем, но почти извън контрол. Предполагам че както другите главни администратори на други сървари не искат админи освен тези които те са избрали и знам че всичко това правиш за пари с цел закупуване на нови машини, обаче мисля че има и други начини да се набавят парите. Тук давам няколко линка към снимки нямащи общо с темата, но все пак да види Mitev за какво става въпрос и обещавам че ще направя тема само със снимки на некоректни админи.
link (админ слайва админ)
link
link
link




ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ДВЕТЕ ТЕМИ !!!


[ Редактирано Thu Mar 05 2009, 19:37 ]
Най-отгоре
GreeNGobliNn
Thu Mar 05 2009, 19:38
Гост
Тоя наспоо ме заплаши че до 5 мин няма да имам права защото си чател с митев ! А аз го слай щото правеше мизерии по мапа !
Най-отгоре
WHITE_POWER
Thu Mar 05 2009, 19:42
Гост
еми ше чакам до утре ако не вие губите поредния играч. то кокто са тръгнали нещата накрая надали ще има толкова търпеливи хора дето да играят тука......
Най-отгоре
GreeNGobliNn
Thu Mar 05 2009, 20:26
Гост
Абе мани бе тея 90% от админите са Фекалий не може да прай мизерии аз да го слай и той да ме банне ! Да оставиме че през 5 мин дават вотемап ! Днес има поне 20 вотемапа от обяд до сега !!
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System