Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Умрелия плуг-ин в Classic 1 - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Умрелия плуг-ин в Classic 1
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Nismo.dll
Mon May 14 2012, 19:06
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
Махнете го тоя прокажен плуг-ин за разпределение на играчите.. Тва е такава олигофрения :

1во. Докато пререди отборите стават филми от сорта на 13 vs 7 и докато се изравнят вече са минали 2 врътки най-малко...

2ро. Приятели не могат да играят заедно ...

3то. Примерно : хора които живеят заедно и са с 1 ИП и ДА ИСКАТ да играят в 1 отбор мом4етата не могат щото тъпия плугин ги мести и после ААА АМА те СИ ПОДСКАЗВАТ...

4то. Сложили сте я УЖ да било по интересно и справедливо .. еми не е ... Повечето добри играчи сами минават от слабия отбор защото не гонят фрагове кат малките олигофрени а просто да е интересна играта и няма смисал от тоя плугин...



Махнете я тая повърня......

[ Редактирано Mon May 14 2012, 19:08 ]
Най-отгоре
KnIgHt ;]]]
Mon May 14 2012, 19:20
KnIgHt ;]]]
Регистриран потребител #5189
Регистриран: Sun Jul 31 2011, 18:33
Град:
съобщения: 68
Nismo.dll написа ...

Махнете го тоя прокажен плуг-ин за разпределение на играчите.. Тва е такава олигофрения :

1во. Докато пререди отборите стават филми от сорта на 13 vs 7 и докато се изравнят вече са минали 2 врътки най-малко...

2ро. Приятели не могат да играят заедно ...

3то. Примерно : хора които живеят заедно и са с 1 ИП и ДА ИСКАТ да играят в 1 отбор мом4етата не могат щото тъпия плугин ги мести и после ААА АМА те СИ ПОДСКАЗВАТ...

4то. Сложили сте я УЖ да било по интересно и справедливо .. еми не е ... Повечето добри играчи сами минават от слабия отбор защото не гонят фрагове кат малките олигофрени а просто да е интересна играта и няма смисал от тоя плугин...


Махнете я тая повърня......

+1 И на мен ми омръзна вече



[ Редактирано Mon May 14 2012, 19:20 ]
Най-отгоре
unman
Mon May 14 2012, 19:44
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
+ хора които играят Т или ЦТ , не могат

+1
Най-отгоре
puFi_mIx
Mon May 14 2012, 20:00
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Nismo.dll написа ...

Махнете го тоя прокажен плуг-ин за разпределение на играчите.. Тва е такава олигофрения :

1во. Докато пререди отборите стават филми от сорта на 13 vs 7 и докато се изравнят вече са минали 2 врътки най-малко...

2ро. Приятели не могат да играят заедно ...

3то. Примерно : хора които живеят заедно и са с 1 ИП и ДА ИСКАТ да играят в 1 отбор мом4етата не могат щото тъпия плугин ги мести и после ААА АМА те СИ ПОДСКАЗВАТ...

4то. Сложили сте я УЖ да било по интересно и справедливо .. еми не е ... Повечето добри играчи сами минават от слабия отбор защото не гонят фрагове кат малките олигофрени а просто да е интересна играта и няма смисал от тоя плугин...



Махнете я тая повърня......

Не съм много съгласен с тва последното .. Много рядко добри играчи минават от губещия отбор.
Най-отгоре
doob
Mon May 14 2012, 23:20
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
puFi_mIx написа ...

Nismo.dll написа ...

Махнете го тоя прокажен плуг-ин за разпределение на играчите.. Тва е такава олигофрения :

1во. Докато пререди отборите стават филми от сорта на 13 vs 7 и докато се изравнят вече са минали 2 врътки най-малко...

2ро. Приятели не могат да играят заедно ...

3то. Примерно : хора които живеят заедно и са с 1 ИП и ДА ИСКАТ да играят в 1 отбор мом4етата не могат щото тъпия плугин ги мести и после ААА АМА те СИ ПОДСКАЗВАТ...

4то. Сложили сте я УЖ да било по интересно и справедливо .. еми не е ... Повечето добри играчи сами минават от слабия отбор защото не гонят фрагове кат малките олигофрени а просто да е интересна играта и няма смисал от тоя плугин...



Махнете я тая повърня......

Не съм много съгласен с тва последното .. Много рядко добри играчи минават от губещия отбор.


Или просто не го забелязваш, защото по-добрия отбор зависи точно от тия играчи т.е. от който и отбор да минат се той е по-добрия .. не във всички случаи но повечето пъти така се получава ..

[ Редактирано Mon May 14 2012, 23:21 ]
Най-отгоре
- 1nv1[N]c1bL3 -
Tue May 15 2012, 00:50
- 1nv1[N]c1bL3 -
Регистриран потребител #4615
Регистриран: Tue Nov 23 2010, 12:03
Град: Силистра
съобщения: 127
+1 за всичко и в Warcrafta е същата боза! Аз не мога да свикна от кой тйим съм и кого да стрелям
Най-отгоре
l0r
Tue May 15 2012, 01:12

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
- 1nv1[N написа ...
c1bL3 -]
+1 за всичко и в Warcrafta е същата боза! Аз не мога да свикна от кой тйим съм и кого да стрелям



Въпроса е - не на свикване, а на разбиране.....!!!
"Хубаво оправдание".... спрямо това, че ти играеш wc3....

Най-отгоре
JODA
Tue May 15 2012, 08:27
JODA

Регистриран потребител #192
Регистриран: Sun Jan 06 2008, 18:20
съобщения: 130
лично -и на мен не ми харесва плъгина но беше оставен да работи в класика..хората взеха да посвикват с него...
виж за вар3....това вече е др въпрос.......най малкото трябва да се пре-настрои защото тук зстава въпрос не само за
колко е добър играчът но и за кой левел е, каква раса, магии скилс и тн............голямо настройване ще пада
хората които цъкат вар да се изкажат и ако ПРОТИВ са повече от ЗА- ще го спрем.....
Най-отгоре
unman
Tue May 15 2012, 10:17
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
а ми случва се с молето , някой се пусне моле и е от Т , метне го и той пак Т и си го трепят без да разбере какво е станало ...
Най-отгоре
l0r
Tue May 15 2012, 10:22

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
KnIgHt ; написа ...
]]]

+1 И на мен ми омръзна вече




И на мен ми омръзна от спамерските ви коментари, които не показват никаква по - конкретна причина, или било то изказване...Като ти е омръзнал дай нещо по - основателно, какви са тея глупости, където пишете...
Относно в лър-а, съм забелязвал като всичко се набута Т след 2 рунда "ауто-то" ги прехвърля, но след около 5-6 рунда "на загуби", започват да пишат вълшебната думички (q tab enter)... През това време добрите все още не минават (явно играят за хп, въпреки че са 10 левъл).
"Ауто-то" пак започва да прехвърля. И тая случка се повтаря отново и отново. Накрая прехвърля някой добър и той след 2-3 рунда и той става магьосник и той излиза. И така и така.... докато накрая останат тея няколко играча, които не им пука, или картата се смени (специално cs_ карти няма да говоря, че там е още по - трагично).
Вярно, че плъгина е по - функционален при 16/16, или 14/14, но мисля, че може да се настрои и за по - малко хора...

Отделно от това - относно мнението за нисмо - Еми и аз играя с един приятел, само с него си говоря в цс и се разбираме, но като го прехвърли продължавам да играя...
Относно аутотеам баланса, където се губи заради ПТБто - От самия плъгин може да се настрои да се влиза от на по - слабият отбор и всичко да се разпределя по равно

ПС: В край на сметка - те решават дали ще го махнат според това, какво пишат потребителите.
А като гледам в анкетата за него повече са "За"... Така, че те решават....


[ Редактирано Tue May 15 2012, 10:25 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System