Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Умрелия плуг-ин в Classic 1 - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Умрелия плуг-ин в Classic 1
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
unman
Tue May 15 2012, 10:26
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
като гледам в твоя коментар има повече против от колкото ЗА ...
щом напускат играчите заред това мятане е логично да се махне плъгина
Най-отгоре
l0r
Tue May 15 2012, 10:29

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Говорех за самият mp_autoteambalance не за плъгина, ама кой да разбере....

[ Редактирано Tue May 15 2012, 10:32 ]
Най-отгоре
- 1nv1[N]c1bL3 -
Tue May 15 2012, 10:36
- 1nv1[N]c1bL3 -
Регистриран потребител #4615
Регистриран: Tue Nov 23 2010, 12:03
Град: Силистра
съобщения: 127
Shar написа ...

KnIgHt ; написа ...
]]]

+1 И на мен ми омръзна вече




И на мен ми омръзна от спамерските ви коментари, които не показват никаква по - конкретна причина, или било то изказване...Като ти е омръзнал дай нещо по - основателно, какви са тея глупости, където пишете...
Относно в лър-а, съм забелязвал като всичко се набута Т след 2 рунда "ауто-то" ги прехвърля, но след около 5-6 рунда "на загуби", започват да пишат вълшебната думички (q tab enter)... През това време добрите все още не минават (явно играят за хп, въпреки че са 10 левъл).
"Ауто-то" пак започва да прехвърля. И тая случка се повтаря отново и отново. Накрая прехвърля някой добър и той след 2-3 рунда и той става магьосник и той излиза. И така и така.... докато накрая останат тея няколко играча, които не им пука, или картата се смени (специално cs_ карти няма да говоря, че там е още по - трагично).
Вярно, че плъгина е по - функционален при 16/16, или 14/14, но мисля, че може да се настрои и за по - малко хора...

Отделно от това - относно мнението за нисмо - Еми и аз играя с един приятел, само с него си говоря в цс и се разбираме, но като го прехвърли продължавам да играя...
Относно аутотеам баланса, където се губи заради ПТБто - От самия плъгин може да се настрои да се влиза от на по - слабият отбор и всичко да се разпределя по равно

ПС: В край на сметка - те решават дали ще го махнат според това, какво пишат потребителите.
А като гледам в анкетата за него повече са "За"... Така, че те решават....



Ами защо просто не направите нова анкета и чак сега да се види кой какво желае, след като е разбрал какво точно е PTB, а не да ми дават ЗА и ПРОТИВ и така без даже да са прочели нещо за PTB !
Най-отгоре
z_i_k_o
Tue May 15 2012, 13:52
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Кой палячо ми изтри поста за умрелите 2 еднакви ацтека Толкова сте зле и не можете да мислите, че чак ми се доплаква...
Най-отгоре
Nismo.dll
Tue May 15 2012, 16:25
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
Като Ви гледам коментарите сигорно няма да го махнете ама се тая .... И както doob каза отборите зависят от 1 2ма игра4и щото повечето време в рони има по толкова добри ... не че си правя реклама ама на мен ми писна на к...а като ги бия през 2 мин да ме размята по отборите...


няма много смисал от тая анкето .. 1во защото има много хора които ИГРАЯТ и не влизат в саита ... и 2ро остатъка от ботовете каде само стоят и спамят тука безцелно ще ми вотнат е така просто да правят нещо.... безполезно е...

[ Редактирано Tue May 15 2012, 16:27 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System