Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / Продължение на Бан от Ignatov - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Продължение на Бан от Ignatov
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
z_i_k_o
Mon Jun 18 2012, 18:48
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
link
Темата, както и заглавието подсказва, е за бан, не за гаг...
Значи, да разбирам, че за 3 изречения в админ-чата се банва Или за думата "зле", от което следва, че за думата "зле" или "баввен" се гагва Ще следя и ще правя скрийншоти на админи, които не гагват и банват за горепосочените думи.
Малко взехте да се изсилвате, а Шарчо, спри с тея права или когата бях админ бре, момче, админ, неадмин, няма как да ме банне за "зле", "бавен" или за "всички ти се смеят". Разсъждавайте малко.
Най-отгоре
puFi_mIx
Mon Jun 18 2012, 20:10
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Зико ... Безнадеждно е ....
Най-отгоре
Ignatov
Mon Jun 18 2012, 22:24
Nejˈmaʁ
Регистриран потребител #6426
Регистриран: Tue Apr 24 2012, 00:46
Град: Плевен
съобщения: 29
z_i_k_o написа ...

link
Темата, както и заглавието подсказва, е за бан, не за гаг...
Значи, да разбирам, че за 3 изречения в админ-чата се банва Или за думата "зле", от което следва, че за думата "зле" или "баввен" се гагва Ще следя и ще правя скрийншоти на админи, които не гагват и банват за горепосочените думи.
Малко взехте да се изсилвате, а Шарчо, спри с тея права или когата бях админ бре, момче, админ, неадмин, няма как да ме банне за "зле", "бавен" или за "всички ти се смеят". Разсъждавайте малко.


А няма, как да те банвам? Аз не съм ти някой от колетите, при които ти минават номерата.При мен тия тарикатлъци не минават.Другото което съжалявам, че го нямам, но и явно са преценили че нямам нужда е n флаг.Без него не мога да чета чата между живи и мъртви, така не съм много адекватен ,и ефективен, но както и да е...

Проблема при мен е че ,имам едно демо, но не е от дъст2, добре че ти поне си го пазиш, каквото има на твоето това ще е и на моето.Предполагам няма да е голям проблем, че нямам демо...
Най-отгоре
Battleman
Mon Jun 18 2012, 22:46

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Зикич, айде направи разлика между "зле" и "бавен"?

"Зле" - Квалификация за уменията, които даден играч притежава, имайки предвид начинът / стилът му на игра.

  • Пример - "Играч 1: Ти си зле!", значи "Ти не играеш добре!"


"Бавен" - Квалификация за умнствено-изостанало възприятие на Заобикалящия го свят в Виртуалното / Реалното пространство"

  • Пример: "Играч 1: Ти бавен ли си?", значи ""Ти умнствено-изостанал тип ли си? / Ти малоумник ли си?"


Там нейде се губи границата, ти знаеш..
Най-отгоре
z_i_k_o
Mon Jun 18 2012, 23:43
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Ок. Съгласявам се и чакам да видя банове за "бавен".
Най-отгоре
Myxaxa
Tue Jun 19 2012, 00:59
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
E влез в HNS да си събереш материала.Често се употребява думата "бавен" в констекста,че някое CT не може да смогне да настигне някоe T ^_^
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Tue Jun 19 2012, 01:05
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
Абе ''бавен'' има много контекстови значения.Всеки си го разбира и казва както му е угодно
Най-отгоре
z_i_k_o
Tue Jun 19 2012, 10:49
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Сложен ми е бан за думите "зле" и "бавен", трябва да се уточнят тези неща. Или се гагва и банва за тях или не, ако не се, зачи админът е сбъркал. Само, че 2 дена всички се крият като мишки и не вземат отношение, да не вземат да обидят някой...
Най-отгоре
das
Tue Jun 19 2012, 11:37
Регистриран потребител #3829
Регистриран: Thu May 20 2010, 00:24
съобщения: 67
z_i_k_o написа ...

Сложен ми е бан за думите "зле" и "бавен", трябва да се уточнят тези неща. Или се гагва и банва за тях или не, ако не се, зачи админът е сбъркал. Само, че 2 дена всички се крият като мишки и не вземат отношение, да не вземат да обидят някой...


Друг е въпроса , че си го написал в админ чата към админ . А не играч към играч , за което естествено ще отнесеш гаг , а не бан .
Най-отгоре
lisko
Tue Jun 19 2012, 11:42
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Ми той беше гагнат
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System