Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Играч и вече бивш администратор ~~~~~Faster~~~~~ си взима последно чао - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Играч и вече бивш администратор ~~~~~Faster~~~~~ си взима последно чао
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Feed me more
Tue Dec 03 2013, 18:52
Гост
Приятели не говоря за главните , които ме изгониха като мръсно куче със взимането на правата ми,вече напускам Ро-ни.Ро-ни когато започнах да играя може би преди 3 години беше невероятна верига , доказах се и бях администратор близо 2 години . като Два или три пъти бях смс админ за да се докажа , че мога да се справя ако ми се даде шанс като администратор. Премахнах доста хакери и следях за приятната игра на всеки един играч.Не знам колко от старите кучета така да се каже са останали тук или големите шефчета които решиха да провалят веригата са изгонили и тях но все пак пиша това за играчите с които прекарахме много часове заедно ще ми липсвате момчета и момичета.Имам отделени над 5000 часа игра тук гледа статистиката е рестартирана щях да ви кажа и по точно и накрая ми излизате с няккаво тъпо оправдание че си използваме правата за своя облага моля Ви не така е начина да ни изгоните просто ни кажете търсим нови лица а старите ви спираме правата защото не сте ни от ползва искаме новаците да ни разкажат на цяло играта така ще стане.
Хайде чао от мен!
Най-отгоре
sAks
Tue Dec 03 2013, 19:04

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
И на мен не ми стана приятно за това, че никой не ми оцени шибания труд който без да скромнича съм вложил, но не е тва начина братле! Другите вериги са лайна и купища глупости ти тормозят цс-а!
Най-отгоре
EH!DE
Tue Dec 03 2013, 19:10
BASS_MANIA
Регистриран потребител #7374
Регистриран: Mon May 20 2013, 17:08
съобщения: 22
Щом така са решили главните,така да е. Без вас Ро-Ни нямаше да е това,което е сега! Това не означава че вашият труд е неоценен! Вярно имаше админи които не си вършеха работата качествено,имена/никове няма да цитирам.

Edited by Battleman



[ Редактирано Tue Dec 03 2013, 20:10 ]
Най-отгоре
IrritanT
Tue Dec 03 2013, 20:25
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Според мен, виждаш нещата по грешния начин. Не е до това, че труда на админите не беше оценявам, напротив, някои админи бяха надценени, въпреки че не правеха нищо в сървърите освен да се радват на буквичките, които им бяха до имената. Не мога да се съглася и с това, че са ни изгонили. То си пише, че тези, които все още имат желание да са част от екипа, могат да си пуснат кандидатура и отново да имат права.
Надявам се да преосмислиш решението си и да продължиш да посещаваш сървърите. Не са малко часовете, които сме играли заедно и смятам, че ти можеш да допринесеш доста за сървърите, така че не се отказвай., а приеми това като начин да докажеш, че първия път, когато са ти били дадени права, не е било грешка

&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by IrritanT&lt;/p&gt;

[ Редактирано Tue Dec 03 2013, 23:40 ]
Най-отгоре
puFi_mIx
Tue Dec 03 2013, 21:12
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
sAks написа ...

... Другите вериги са лайна и купища глупости ти тормозят цс-а! ...

Факт. Седи тука е .. Всички са без права
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Tue Dec 03 2013, 21:33
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Не, че искам да се бъркам в работата на главните, но в момента, ще стане пълна анархия в сървърите. За това по бързо правете нови админи да ни заместят
И само ако може да попитам, ако някой е админ за собствена облага, дали всички играчи, щяха да го търпят и нямаше да напълнят форума с снимки/демота и да му се махнат правата? Няма лошо да чистите админите от време на време, но поне сложете правилното оправдание за това.
Най-отгоре
Yani Loves Maksim (h)
Tue Dec 03 2013, 21:38
Регистриран потребител #6808
Регистриран: Sun Sep 23 2012, 17:37
съобщения: 20
AJIeKcaHgpoB написа ...

Не, че искам да се бъркам в работата на главните, но в момента, ще стане пълна анархия в сървърите. За това по бързо правете нови админи да ни заместят
И само ако може да попитам, ако някой е админ за собствена облага, дали всички играчи, щяха да го търпят и нямаше да напълнят форума с снимки/демота и да му се махнат правата? Няма лошо да чистите админите от време на време, но поне сложете правилното оправдание за това.


Доколкото си спомням преди съм пускала такава тема с админски своеволия...даже и демо имаше и снимки.Но какво получих в отговор...само смях и нищо друго Само един от главните ме разбра и направи нещо,а другите "админи" постваха нещо от сорта "какви са тия глупости" и т.н.
Най-отгоре
Battleman
Tue Dec 03 2013, 21:48

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Не мога да разбера цялата тази драма около премахването на правата ви... Заради тях ли живеете, какво... Както каза Иритант, това не е сигнал, че искаме да се отървем от вас, това е шанс да докажете, че правата, които някога сте имали, са били заслужени. Тъжен е фактът, че единствено той е разбрал цялата ситуация...

Както не веднъж сме казвали, за нас всички играчи, включая админи са на едно ниво и правилата важат за всички. Проблем беше, че много админи си бяха сформирали прилични админски компании, образувайки чадър, който ги покриваше от нас, главните, с цел дезинформация и евентуално прикриване на нарушения, пресичайки линията на това, какво може и какво не. А ние, разбира се, вярвахме, поради причината, че тези админи са стари и на които "можеше" да се вярва. Ясна ми бе ситуацията, когато главен влезне, много да се правят на работни и загрижени, а когато лефтне, да става анархия, в която просто никой не се намесваше, освен ако директно не касаеше админите. Проблем бе и това, че много стари админи, които заради многото време изиграно, смятаха, че са богопомазани и че ще получат закрила от нас, главните, при по-напечена ситуация. Не отричам, че такъв чадър е нямало.. На нас лично ни втръсна от това. И както го казах в началото на този параграф, за нас главните е важно равенството между играчи и админи, като едни на други си помагат за една по-приятна игра в сървърите...

Ако смятате, че можете да допринесете за сървърите като от оно време, не ви спирам, натрупайте отново доказателства и ще ви направя отново админи.

Александров, за момента, желание за изчистване на проблемни играчи на дневна база, виждам само от sAks. За мен лично не е проблем да банвам играчи, докато се понапълни колектива.
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Tue Dec 03 2013, 22:02
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
В такъв случай нека се псуват, няма да гледам чата, всички мразят админите, но просто ще играя с друг ник, нека играят с моя ник (вече няма парола) IP си е само мое, но когато catch mod servera е на catch assault админ, трябва да има, поради простата причина, че има БЪГ, който избива целия противников отбор за 1 секунда, а всички го знаят. :] Даже докато натрупате админи, може да го махнете.
ПС: това е на 2ро място най играната карта в сървъра, да не кажа, че се равнява на dust 2
Най-отгоре
Life is GooD
Tue Dec 03 2013, 22:06
Много като тебе вече плакаха!!
Регистриран потребител #4216
Регистриран: Wed Jul 21 2010, 11:10
Град: Pyce
съобщения: 302
Battle всичко разбрах,никой не е изхвърлен и така на татък но е тъпо да се поставят всички под общ знаменател.Не мисля че някой който е бил админ в продължение на 4 или 5 години има какво повече да доказва,известно ми е че има и такива които са админи от много време но 0 посещаемост за тва има и статистики за проверка.
"Чистачката" можеше да протече по различен начин но все пак ВИЕ главните решавате нещата.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System