Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Играч и вече бивш администратор ~~~~~Faster~~~~~ си взима последно чао - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Играч и вече бивш администратор ~~~~~Faster~~~~~ си взима последно чао
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Feed me more
Tue Dec 03 2013, 22:27
Гост
Не мога вече да влизам в сърварите дето съм бил администратор много Ви е лесно да кажете на ново ще качвате демота и други простотии.
и ко като влезе играч и има хакер и този играч ме знае че съм бил админ почне да ми казва да го банвам аз да му кажа нямам права незнайно защо

До колкото
sAks написа ...

... Другите вериги са лайна и купища глупости ти тормозят цс-а! ...

Не е тка това че ти не си намерил свясна верига не означава че всичко е зле бъди сигурен аз намерих верига която бие рони в сегашното и положение 1000 пъти повече и въпреки че съм администратор там до последно до последно като казвам означава че дори преди седмица някъде като видях че има хора в гън гейм където имах права трябваше да лягам че щях да тсавам рано но преди да изключа компа влезох тук в форума видях че има 5 човека към 11 вечерта май беше и флезох само за да питам дали искат друг мап но не аз съм си ползвал правата за моя облага аз не съм мислил за доброто на веригата аз не съм бил никъв и часовете отделени на тая верига не се уважават после за какво уважени говорим да имам към тая верига като така се отнася не само с мен а и с други колеги така всеотдайни че и повече от мен ай със здраве желая ви успех дано новаците вършат по добра работа от колегите които са се доказали пред вас . А и да бил съм ви под чадъра на главните и само съм си клатил крачката без да гледам за приятната игра на играчите!&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Feed me more&lt;/p&gt;

[ Редактирано Tue Dec 03 2013, 22:28 ]
Най-отгоре
gaz123
Tue Dec 03 2013, 22:44
Регистриран потребител #7377
Регистриран: Tue May 21 2013, 01:08
съобщения: 10
евала Баттлеман и другите господа админи това трябваше да стане много по рано много играчи заминаха аз съм бил свидетел например fyb... много са били. Браво наистина и това което каза ириттант и баттле потвърди е напълно достатъчно и красноречиво а що се однася с от сеганататашния подбор на господа админи се надявам наистина сега да са сериозни и най-важното ДА НЕ СА КОМПЛЕКСАРИ МНОГО Е ВАЖНО ТОВА!!!! айде и да стига с тия драми рони сървър си е the best и както каза сакс другите са много дезоoрентирани хаос и лаг. така,че тука си има и сайт даже където само спамите и обсъждате глупости дръжте се като големи хора и който има толкова голямо желание ще стане админ въпроса е само един и много важен да НЕ Е КОМПЛЕКСАР дадената личност .. ай пичове престанете да спамите из целия сайт и да занимавате хората с излишни глупости и те си имат нормалните проблеми като всеки един нормален човек в тази красива страна с лошо оправляващи.. !!!
Най-отгоре
Feed me more
Wed Dec 04 2013, 14:34
Гост
Моля някой който има правомощия да ми изтрие профила няма нужда да седи за бройка само! До IrritanT и Battleman пичове сте и винаги сте ми обръщали внимание като съм се допитвал до вас без лоши чувства се надявам да останем.Просто вече не ми е мястото тука приятели не може да съм админ от 2 години някой колеги от 3-4 и нагоре години и сега на ново да идваме и да се "доказваме" като ,че ли не знаете всеки един от нас каква стока е моля Ви се не ми казвайте , че аз съм неразбралия нелепата ситуация не вярвам само аз да съм , но щом това е вашето решение така да е приятели знаете ме добре не съм човек който обича да спами.За това моля някой с права да ми изтрие профила вече не се чувствам удобно тук и няма да влизам сега влизам в цс-а който бях инсталирал отделно само за ро ни и трия всички ваши сервери които съм поставил в фаворити даже целия цс изтърквам стига ми един цс на компютъра до сега бях с два . Айде. Ро ни нацяло ми тръшна вратата през носа не искайте да подходя с разбиране. Приятно ми беше.Едва ли само аз ще се откажа от вас на края ще се осъзнаете с кои сериозни колеги сте се разделили и времето само ще покаже новаците дали ще ви докарат така желаната слава!
Най-отгоре
Battleman
Wed Dec 04 2013, 15:02

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Силни думи.. Но все пак, ще уважа желанието ти и ще направя това, което желаеш. Желая ти приятно изкарване и в другите вериги!
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System